Mieszkaniec Szczawna sądzi się z PKP

Góry Sowie, Wałbrzych: newsy, informacje z regionu - a także Sudety i okolice

Postprzez Redakcja Pią Lip 10, 2009 10:45 am

Absurd - tak najkrócej można nazwać sprawę jednego z mieszkańców Szczawna Zdroju. Marek Białek, mieszkaniec budynku przy ulicy Kolejowej 32, od kilku ładnych lat sądzi się z właścicielem obiektu, czyli Polskimi Kolejami Państwowymi. Jego zdaniem kolej niesłusznie próbuje wyegzekwować od niego kwotę ponad 7 tysięcy złotych zaległego czynszu.

- W 2003 roku dwie strony podpisały akt notarialny. Po podpisaniu umowy kupna mieszkania, wpłaciłem wszystkie należne kwoty i mam na to dokumenty. Tymczasem dwa tygodnie później dowiedziałem się, że jestem zadłużony między innymi za kanalizację miejską. Ta sprawa wyjaśniana jest przez kolej we Wrocławiu 10 lat. I od 10 lat wyjaśnia ją czterech dyrektorów i inżynierów. Sprawę, którą - jak mi powiedział chłopak z trzeciej klasy szkoły podstawowej - można by było załatwić w kilka godzin – irytuje się Marek Białek.

Czytaj więcej na: Mieszkaniec Szczawna sądzi się z PKP
Redakcja

Dołączenie: Śro Cze 17, 2009 12:34 pm

Powróć do Sowie.pl

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ