Lecznicze działanie soku z buraka

Zdrowie, akcje zdrowotne, pomoc lekarska w Wałbrzychu i okolicach

Postprzez Redakcja Pią Paź 09, 2009 9:01 am

Czerwone buraki mają niezwykle cenne dla naszego zdrowa właściwości. Dzięki zawartości białka, cukr

Czytaj więcej na: Lecznicze działanie soku z buraka
Redakcja

Dołączenie: Śro Cze 17, 2009 12:34 pm

Re: Lecznicze działanie soku z buraka

Postprzez milanio Pon Wrz 02, 2019 3:27 pm

Sok z buraka rzeczywiście bywa niedoceniany. Całe szczęście, ze ostatnio się to trochę zmienia. Można go spotkać w coraz większej ilości restauracji i sklepów ze zdrową żywnością. Czy słusznie? Odpowiedź wydaje się oczywista. Sok z buraków może pomóc obniżyć ciśnienie krwi, zwiększa wytrzymałość i siłę mięśni, pomaga utrzymać zdrowie serca, spowalnia skutki demencji i ma wiele innych właściwości. Polecam zajrzeć na stronę https://drakka.pl/sok-z-burakow/
Moim zdaniem jednak nie warto kupować gotowego soku, tylko robić go samodzielnie. Można także do niego dodawać inne warzywa, zmieniając nieco jego właściwości i smak. Na pewno warto! :D
milanio

Dołączenie: Pon Wrz 02, 2019 3:11 pm

Postprzez henryk332 Sob Wrz 07, 2019 7:30 am

O takim czymś to ja nigdy nie słyszałem.Dla mnie to jest ciekawie.
henryk332

Dołączenie: Sob Wrz 07, 2019 7:25 am

Postprzez neverland Czw Wrz 26, 2019 11:36 am

Faktycznie, właściwości soku z buraka są nieocenione. Ja próbowałam już wielokrotnie pić to cudo, ale za każdym razem mam po tym soku biegunkę i muszę ją zwalczać lekiem Kebene, bo on działa u mnie najszybciej. Tak więc, chciałabym, ale nie mogę :/
neverland

Dołączenie: Pon Maj 27, 2019 12:02 pm

Powróć do Zdrowie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ