Depilacja laserowa

Zdrowie, akcje zdrowotne, pomoc lekarska w Wałbrzychu i okolicach

Re: Depilacja laserowa

Postprzez dajana Pon Kwi 15, 2019 9:13 am

Nigdy nie miałam przyjemności iść na depilację laserową, bo uważam, ze nie jest to dla mnie. Ogólnie to powiedziałam sobie dość i stwierdziłam, że nie będę się zachowywać jak babo-chłop, muszę zadbać o siebie. Patrzyłam już na Karbownice na Ceneo.pl , podkłady i kosmetyki do mojej cery, mam nadzieję coś odpowiedniego znaleźć. Dość patrzenia w lustro i wstydzenia się!
dajana

Dołączenie: Pią Sty 25, 2019 9:45 pm

Postprzez Bernold12 Sob Kwi 27, 2019 12:07 pm

Polecam serdecznie depilację laserową świetna sprawa. Zobaczcie na stronę http://tarkiewicz.pl/ tam macie ciekawe oferty.
Bernold12

Dołączenie: Wto Mar 20, 2018 3:20 pm

Postprzez dionizy_euro Pią Cze 07, 2019 1:53 pm

Obecnie zabiegi depilacji oprócz laserowej coraz częściej pojawiają się również w formie depilacji woskiem.Beauty Lux w Warszawie to specjalistyczne miejsce które takie kursy depilacji właśnie organizuje. Kursy zawodowe są organizowane w wymiarze 8 oraz 16 godzin i osobno dla kobiet oraz mężczyzn. Kursant zyskuje realną wiedzę oraz potwierdzenie kompetencji, oprócz tego duży nacisk stawiany jest na walkę z nadmiernym owłosieniem a nie tylko na poprawę kondycji osób depilujących się regularnie i chcących uzyskać lepsze efekty. Świadczy to o dobrym przygotowaniu dla każdego pacjenta, nie tylko wybranych.
dionizy_euro

Dołączenie: Wto Mar 19, 2019 10:14 pm

Postprzez misi3k Wto Cze 18, 2019 12:24 pm

ja po depilacji cierpiałam na mocne wysuszenie skóry, wtedy koleżanka poleciła mi suplement o nazwie Neoglandyna Postanowiłam kupić i po miesiącu zażywania zauważyłam znaczącą różnice. Neoglandyna sprawdza się w przypadku niedoboru GLA, który może się objawiać suchą i łuszczącą się skórą! POLECAM
misi3k

Dołączenie: Śro Gru 07, 2016 11:59 am

Postprzez Kamila38 Sob Cze 22, 2019 1:59 pm

Polecam na usuwanie owłosienia lasery diodowe Laser diodowy 808 to najnowsza technologia walki z niechcianym owłosieniem. Dzięki zastosowanej długości fali możemy trwale pozbyć się włosów już po kilku zabiegach
Kamila38

Dołączenie: Pon Gru 03, 2018 10:36 am

Postprzez Kasia_O Śro Cze 26, 2019 11:59 am

Za niedługo wyjeżdzam na wakację i rozważam depilację laserową, choć nie wiem, czy lato to dobry okres na wykonanie tego typu zabiegu. Jak to jest z tą depilacją laserową w lecie? Ile należy odczekać zanim zaczniemy oplacać ciało?
Kasia_O

Dołączenie: Pon Kwi 01, 2019 9:10 am

Postprzez Kasia_O Czw Lip 04, 2019 1:06 pm

Ja sama przed planowanym urlopem wybieram się na zabieg depilacji. Umówiłam się na depilację laserową w tej klinice w Warszawie.
Kasia_O

Dołączenie: Pon Kwi 01, 2019 9:10 am

Poprzednia

Powróć do Zdrowie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ