Jeść aby żyć czy żyć aby jeść?

Zdrowie, akcje zdrowotne, pomoc lekarska w Wałbrzychu i okolicach

Re: Jeść aby żyć czy żyć aby jeść?

Postprzez ulubioNa Wto Lut 26, 2019 12:23 pm

Ja tam lubię dobrze zjeść! Nie mam czasem umiaru w tym, a jestem chuda jak szkapa! :P szczęście w nieszczęściu bo ani tyłka ani cyca! Od jakiegoś czasu rozkoszuję się doskonałą pizza we wrocławiu i polecam każdemu! <3
ulubioNa

Dołączenie: Wto Lut 26, 2019 12:21 pm

Postprzez farah557 Czw Mar 07, 2019 10:17 am

Byłem ostatnio w restauracji hotelu Bristol w Busku Zdrój - to nie było zwykłe jedzenie, to był jedzeniowy odlot! https://bristolbusko.pl/restauracja/nasza-kuchnia
Jeśli kucharz w takim hotelu gotuje w ten sposób, to nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak gotuje kucharz z gwiazdką :O
farah557

Dołączenie: Śro Sty 09, 2019 12:30 pm

Postprzez martawrzaca Pon Mar 11, 2019 7:43 pm

Nie zastanawialem sie nad tym.
martawrzaca

Dołączenie: Pon Mar 11, 2019 7:42 pm

Postprzez darek221 Wto Mar 26, 2019 11:55 am

no ja bardzo lubię strona https://www.pizzeriagomorra.pl - mają świetną włoską pizze. Ale nie tylko - można tam zjeść porządne włoskie jedzenie, które jest smaczne i świeże! polecam bo warto tam się wybrać.
darek221

Dołączenie: Wto Sie 28, 2018 9:20 am

Postprzez maniek Nie Mar 31, 2019 5:27 pm

Wprost uwielbiam różnego rodzaju słodkości - niestety nie jestem chudziną. Od zawsze miałem z tego powodu problemy w szkole, ale nie mogłem wyzbyć się miłości do słodkości. Chciałem przez chwilę zostać cukiernikiem, ale o wiele bardziej pasjonowało mnie jednak prawo. Teraz też jestem grubaskiem, tyle że w BMW i garniturze.
maniek

Dołączenie: Nie Mar 31, 2019 5:14 pm

Postprzez kapcza Śro Kwi 10, 2019 1:37 pm

Szczerze to jakos mnie nie przekonuje ten caly trend na zdrowe odzywianie. Jakis czas temu bylo glosno o jednej pani wegance ktora to miala ponad milion subskrypcji na popularnym serwisie spolecznosciowym. Okazalo sie, ze ktos nagral ja na wakacjach jak zajada sie schabowym czy czyms takim .. i gdzie tu mowa o spojnosci osob polecajacych taki styl zycia? Trzeba wyjsc z jednego waznego zalozenia .. wszystko w odpowiednich proporcjach jest nam potrzebne .. nawet fastfood raz na kiedys dla smaku nikomu nie zaszkodzi. Ja preferuje bardziej gotowanie w domowym zaciszu dlatego pomyslow szukam zazywaczaj na portalach tego typu - https://uwielbiam.pl/przepis/domowe-lek ... -w-ziolach Swoja droga te frytki wyszly swietne .. nie ma to jak sobie zaserwowac takie cudo na obiad, po ciezkim dniu pracy :) Polecam wszystkim smakoszom ziemniakow.
kapcza

Dołączenie: Śro Kwi 10, 2019 1:31 pm

Poprzednia

Powróć do Zdrowie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ