Jeść aby żyć czy żyć aby jeść?

Zdrowie, akcje zdrowotne, pomoc lekarska w Wałbrzychu i okolicach

Postprzez Redakcja Pią Lip 10, 2009 10:53 am

Czujesz gł

Czytaj więcej na: Jeść aby żyć czy żyć aby jeść?
Redakcja

Dołączenie: Śro Cze 17, 2009 12:34 pm

Re: Jeść aby żyć czy żyć aby jeść?

Postprzez misi3k Wto Cze 12, 2018 10:23 am

hej,
trzeba jeść PRAWIDŁOWO aby długo i szczęśliwie żyć, jeżeli czujecie się nie za dobrze i macie mało energii polecam wam chlorofil - https://duochlorofil.pl/chlorofil-wlasc ... stosowanie zobaczcie na co pomaga i jaki jest polecany dla kobiet i mężczyzn
misi3k

Dołączenie: Śro Gru 07, 2016 11:59 am

Postprzez borat Śro Lip 11, 2018 8:37 am

Niestety teraz ludzie maja co raz mniej czasu by miec wglad w to co jedza. Kazdy jest bardzo zabiegany ze wzgledu na napiete terminy w pracy. Trzeba jednak spojrzec na to wszystko z dluzszej perspektywy .. przeciez takie jedzenie samego przetworzonego fastfoodu czy tez innego swinstwa z pewnoscia nie wyjdzie nam na zdrowie. Pozniej ludzie sie dziwia, ze jest tylko dziwnych chorob i trzeba brac leki. Ja osobiscie jestem zwolennkiem zakwaszania organizmu dlatego tez zrobilem sobie ogorki kiszone z tego przepisu https://uwielbiam.pl/przepis/ogorki-kiszone-w-kamionce zajadac je praktycznie codziennie do posilkow. Staram sie takze we wlasnym zakresie gotowac .. chociaz z tym to juz bywa roznie.
borat

Dołączenie: Wto Lip 10, 2018 6:00 pm

Postprzez aleks33 Pon Lip 16, 2018 6:38 am

Jedzenie jest bardzo ważne żeby dobrze funkcjonować w swoim życiu.Chodź znam osoby co mało jedzą i jakoś żyją.
aleks33

Dołączenie: Pon Lip 16, 2018 6:35 am

Postprzez Al Capone Śro Lip 18, 2018 12:54 pm

Przecież wcale nie trzeba mieć dużo wolnego czasu, by odżywiać się zdrowo. Można sobie zamówić catering dietetyczny Wygodna Dieta i cieszyć się naprawdę zdrowym oraz smacznym jedzeniem. Jak najbardziej takie rozwiązanie polecam.

;)
"A smile can get you far, but a smile with a gun can get you further."
Al Capone

Dołączenie: Czw Lip 06, 2017 9:09 am

Postprzez Mizer Pon Lip 23, 2018 12:27 pm

Warto jest jeść wszystko co zdrowe i pochodzące z natury :) Jak mówi powiedzenie - Jesteśmy tym co jemy.
Mizer

Dołączenie: Pon Lip 23, 2018 12:26 pm

Postprzez Laskowa Pon Sie 06, 2018 9:42 am

szczególnie polecam jeść owoce i warzywa w surowej postaci. Wtedy mamy pewność, że witaminy są przyswajane w 100%. Niezwykle wartościowe są też wszelkie kasze i nasiona.
Laskowa

Dołączenie: Pon Sie 06, 2018 9:15 am

Postprzez ollek48 Pon Sie 20, 2018 11:07 am

Wiecie o tym, że orzechy włoskie chronią przez zawałem? Polecam wejść sobie na http://pierwsze-objawy.pl/poznaj-moc-orzechow/ i poczytać informacje na ten temat. Jestem przekonany, że zainteresuje to każdą osobę.
ollek48

Dołączenie: Pon Sie 20, 2018 9:55 am

Postprzez domi78 Pon Paź 29, 2018 12:42 pm

No ciekawe jak to jest właśnie, jakie kto ma podejście. A co z osobami które żywią się zdrowo chodzą do dietetyka jak ja tutaj kcalmar . Ja jakos nie myślałam czy jem by żyć czy żyje by jeść, ale szczerze przyznam że zaczynam się właśnie zastanawiać jak to własnie jest. W ogóle jak wy myślicie. Bo ja chyba to jem aby żyć przede wszystkim zdrowo.
domi78

Dołączenie: Pon Lip 30, 2018 11:07 am

Postprzez Rad729 Wto Paź 30, 2018 12:36 pm

Wiadomo trzeba dużą uwagę zwracać na to co się je, ja bardzo na to uważam. Jak nie mam czasu gotować w domu, to wybieram się z rodziną do restauracji. Mam kilka sprawdzonych miejsc gdzie wiem że jedzenie jest dobrej jakości i że moim dzieciom smakuje :)
Rad729

Dołączenie: Wto Paź 30, 2018 11:29 am

Następna

Powróć do Zdrowie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ