Naturalnie białe pranie

Sprawy mieszkaniowe, lokalowe, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie w Wałbrzychu i nie tylko.

Re: Naturalnie białe pranie

Postprzez AdamSz Pon Paź 29, 2018 4:06 pm

Drodzy forumowicze, chciałabym podzielić się z wami nowo odkrytą stroną, gdyż muszę uszyć strój dla mojej córeczki (strój księżniczki). Wiem, że można kupić takie gotowe rozwiązania, jednakże chciałam zrobić to samodzielnie, by był wyjątkowy. Znalazłem właśnie stronę https://www.pinsola.pl/, która oferuje różnego rodzaju tkanin, akcesoria, dzianin, oraz koronki, dzięki czemu nie musiałem zamawiać tych produktu w różnych miejscach, tylko wszystko od jednego dostawcy. Osobiście polecam, a jeżeli macie coś również ciekawego dajcie znać?
AdamSz

Dołączenie: Pon Paź 29, 2018 3:11 pm

Postprzez Pankracy43 Pią Lis 09, 2018 9:24 am

Koniecznie sprawdźcie portal https://www.kobietapo60.pl/, który jest przeznaczony dla dojrzałych kobiet. Można się z niego dowiedzieć naprawdę dużo przydatnych informacji.
Pankracy43

Dołączenie: Pią Lis 09, 2018 8:52 am

Postprzez daria6 Nie Gru 23, 2018 11:47 am

Dorzucę jeszcze od siebie, że naprawdę opłaca się kupować w sklepie : odzież damska sklep internetowy. Niewiele potrzeba czasu ani zachodu, a piękne ubrania przybywają do nas. Odzież damska zachwyca, a niewątpliwym plusem jest fakt, że jest to sklep internetowy :D polecam!
daria6

Dołączenie: Nie Gru 23, 2018 11:44 am

Postprzez valdi2009 Śro Sty 23, 2019 10:00 pm

ja stosuję sprawdzoną metodę już wspomnianą tu na forum czyli sodę oczyszczoną - pomaga, a na zacieki szare na wannie z kolei cytrynę i sól

Dołączenie: Śro Sty 23, 2019 9:58 pm

Poprzednia

Powróć do Twój poradnik domowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ