Podpalili człowieka

Gmina Jedlina-Zdrój, Uzdrowiska Szczawno - Jedlina S.A., Uzdrowiskowy Szlak

Postprzez Redakcja Wto Sty 24, 2012 9:50 am

W pierwszy dzień 2012 roku do policyjnego aresztu trafiło pięcioro mieszkańców Wałbrzycha. Wszyscy byli uczestnikami imprezy, w czasie której doszło do pobicia i podpalenia 45-letniego mężczyzny. 1 stycznia około godz. 22 dyżurny komisariatu policji w Głuszycy został poinformowany o awanturze jaka miała miejsce w jednym z mieszkań w Jedlinie Zdrój. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia, zauważyli dwóch młodych mężczyzn. Jeden z nich przytrzymywał klapę od kontenera na śmieci, do którego drugi wrzucił zapalone szmaty. Na widok radiowozu obaj mężczyźni uciekli. Okazało się, że w palącym się śmietniku był pobity mężczyzna. Policjanci zgasili tlące się na nim ubranie i wezwali karetkę pogotowia. Prowadząc intensywne czynności, tuż po zdarzeniu zatrzymano dwóch młodych mieszkańców Wałbrzycha, w wieku 19 i 20-lat. Razem z trójką innych osób spożywali alkohol. W czasie imprezy doszło do awantury, która skończyła się pobiciem i podpaleniem jednego z uczestników libacji. Obaj mężczyźni zostaną dzisiaj doprowadzeni przed oblicze Sądu. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Autor:

Czytaj więcej na: Podpalili człowieka
Redakcja

Dołączenie: Śro Cze 17, 2009 12:34 pm

Re: Podpalili człowieka

Postprzez roman34g Wto Kwi 10, 2018 7:06 am

Dla mnie to jest nie normalne że człowiek może człowieka podpalić beż żadnych odruchów ludzkich
roman34g

Dołączenie: Wto Kwi 10, 2018 7:00 am

Postprzez kacperek34we Śro Maj 02, 2018 10:20 am

Dla mnie to jest chore że człowiek tak się upodla i podpala drugiego człowieka

Dołączenie: Śro Maj 02, 2018 10:19 am

Postprzez tadek33fe Pon Lip 16, 2018 9:20 am

Jeśli to jest prawda że podpalili człowieka to dla mnie jest to chore.Jak tak może jeden człowiek drugiego podpalić.
tadek33fe

Dołączenie: Pon Lip 16, 2018 9:17 am

Postprzez Matiii24 Pon Lip 16, 2018 10:16 am

Słyszałem o tym i uważam, że to chore. Nie wiem jak można zrobić coś takiego.
____
Szybka i bezpieczna wymiana walut online.
Matiii24

Dołączenie: Pią Lip 13, 2018 2:15 pm

Powróć do Jedlina-Zdrój

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ