Kruczkowski wręczył teki zastępcom

Polityka, politycy, partie polityczne w Walbrzychu i okolicach

Postprzez Redakcja Nie Gru 19, 2010 8:39 pm

Prezydent Wałbrzycha Piotr Kruczkowski powołał na stanowiska zastępców prezydenta Wałbrzycha Dariusza Lendę i Zygmunta Nowaczyka. Obaj panowie rozpoczną pracę od najbliższego poniedziałku, 20 grudnia. Dariusz Lenda odpowiedzialny będzie za sprawy infrastruktury miasta, natomiast Zygmunt Nowaczyk za oświatę, kulturę, sport i pomoc społeczną. Na stanowisku pierwszego zastępcy pozostał Marek Małecki.
Dariusz Lenda - lat 35, absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku prawo, radny Wałbrzycha od dwóch kadencji, dotychczasowy pracownik Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, żonaty, dwoje dzieci
Zygmunt Nowaczyk - lat 64, absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku fizyka, radny trzech kadencji - 2 kadencje w RM Wałbrzycha i 1 w Radzie Powiatu, posiada II stopień specjalizacji zawodowej z zakresu organizacji i zarządzania oświatą, ukończył wiele różnych form doskonalących z zakresu funkcjonowania oświaty, m.in. Studia Podyplomowe Menedżerów Oświaty w Kaliszu, kurs dla pracowników oświatowych w Opolu i Katowicach. Od 2006 roku Kierownik Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych w Urzędzie Miejskim Boguszowie Gorcach.

Autor:

Czytaj więcej na: Kruczkowski wręczył teki zastępcom
Redakcja
 
Posty: 11194
Dołączenie: Śro Cze 17, 2009 12:34 pm

Powróć do PolitykaKto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ
cron