Pogotowie ślubne

Pomoc dla potrzebujących, akcje charytatywne, społeczne, ekologiczne w Wałbrzychu i okolicach

Postprzez Redakcja Wto Cze 12, 2012 2:28 pm

O przygotowaniu ceremonii zaślubin wiedzą wszystko. Chętnie doradzą Młodej Parze jak ozdobić kościół, samochód czy salę. Rozmowa z Agnieszką Wróbel, właścicielką Promesy. - Jaki jest zakres pomocy Pogotowia Ślubnego? - W przypadku dekoracji kościoła dla podkreślenia uroczystego nastroju ceremonii zaślubin proponujemy eleganckie i subtelne dekoracje ślubne. Delikatne wianki, alejka kwiatowa, kaskady śnieżnobiałego woalu, piękne świeczniki i stojaki z kwiecistymi bukietami sprawiają, że przysłowiowe „tak” wypowiadane jest w wymarzonej aranżacji i atmosferze. Kolejnym etapem jest dekoracja sali weselnej. To miejsce, gdzie Para Młoda będzie podejmować swoich gości. To tu wszyscy spędzą wyjątkową noc. Dlatego tak bardzo ważna i trudna jest decyzja o wyborze odpowiedniego miejsca jak również dekoracji. Stylowe kompozycje, delikatne, subtelne kaskady tiulu, satyny, kwiatów i świec sprawią, że wybrana sala stanie się miejscem wyjątkowym Na koniec zostaje jeszcze pięknie udekorować samochód.

Autor:

Czytaj więcej na: Pogotowie ślubne
Redakcja

Dołączenie: Śro Cze 17, 2009 12:34 pm

Re: Pogotowie ślubne

Postprzez mirek343 Pon Sty 21, 2019 8:18 am

O takim czymś to ja jeszcze w swoim życiu nie słyszałem.Dla mnie naprawdę to jest bardzo ciekawe w każdym aspekcie.
mirek343

Dołączenie: Pon Sty 21, 2019 8:11 am

Postprzez kiga Pon Kwi 20, 2020 6:54 am

No z tym pogotowiem ślubnym to wymyśliliście, muszę powiedzieć. Moim zdaniem to dobrze, jak ma się kogoś, kto ma doświadczenie i podpowie nam co nieco o organizacji wesela, ale nie zawsze jest to konieczne. Możemy sami wybrać też na przykład fotografa ślubnego, nie musimy się na wszystko zgadzać, jak leci. I tutaj Marcin Orzołek będzie bardzo dobrym wyborem.
kiga

Dołączenie: Śro Lip 31, 2019 4:49 pm

Postprzez Forgetful Śro Cze 09, 2021 1:55 pm

A co myślicie o takich dodatkach jak tablice ślubne z imionami? Może macie jakieś inne fajne dodatki do aranżacji całego wesela?
Forgetful

Dołączenie: Śro Lut 06, 2019 12:39 am

Postprzez Forgetful Czw Lip 01, 2021 2:53 pm

Forgetful napisał(a):A co myślicie o takich dodatkach jak tablice ślubne z imionami https://puzzle4u.pl/akcesoria-slubne/tablica-rejestracyjna-slubna? Może macie jakieś inne fajne dodatki do aranżacji całego wesela?

Ostatnio nawet wpadłem na świetną dekoracje pudełek na koperty czy nawet karteczek z imionami. Niby małe dodatki ale fajny pomysł.
Forgetful

Dołączenie: Śro Lut 06, 2019 12:39 am

Postprzez dariaa Nie Gru 05, 2021 7:14 pm

Dobrze wiedzieć o takiej opcji. A tak ogólnie to jak idą wam przygotowania? Ja właśnie przeglądam różne inspiracje- pomysły na to co warto byłoby kupić? Co warto załatwić etc? Tutaj https://www.koronakarkonoszy.pl/blog/bi ... ka-wybrac/ dowiedziałam się teraz jaka biżuteria sprawdzi się na taką okoliczność.
dariaa

Dołączenie: Pią Lip 23, 2021 6:35 pm

Powróć do Pomagamy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ