Doom metalowe Zaduszki Doom metalowe Zaduszki

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Postprzez Redakcja Pią Lis 23, 2012 12:08 pm

Obscure Sphinks, Orchard, Belzebong, a także wiele innych mniej lub bardziej znanych zespołów metalowych przyjechało do Świdnicy w ramach muzycznych Zaduszek. To jednak nie koniec mocnych brzmień. Już jutro w Klubie Baszta wystąpią Disorder, Collision i Morte. Zaduszki nie muszą kojarzyć się z zadumą i smutkiem. Dla tych, którzy nie chcieli długiego weekendu spędzić wyłącznie na cmentarzach, czekało wiele atrakcji. Świdnickie kluby i bary przygotowały halloweenowe zabawy, zaś w Baszcie i Sali Teatralnej odbyły się koncerty zespołów metalowych.

Autor:

Czytaj więcej na: Doom metalowe Zaduszki Doom metalowe Zaduszki
Redakcja

Dołączenie: Śro Cze 17, 2009 12:34 pm

Re: Doom metalowe Zaduszki Doom metalowe Zaduszki

Postprzez Piotr56ad Pią Lut 23, 2018 1:01 pm

ale czy ten dom to w ogóle jest normalny bo mi to się wydaje dziwne

Dołączenie: Pią Lut 23, 2018 12:55 pm

Postprzez stefan22666 Wto Mar 10, 2020 8:33 am

Za mało wpisów jest w tym wątku żeby dyskusja była lepsza.Jak na razie dyskusja jest bardzo słaba.
stefan22666

Dołączenie: Wto Mar 10, 2020 8:25 am

Postprzez Borys17 Czw Paź 29, 2020 11:26 am

Jest szansa, że zorganizujecie takie Zaduszki jeszcze raz? Do dzisiaj świetnie wspominam całokształt.

Dołączenie: Śro Maj 29, 2019 3:06 pm

Postprzez zbigniew222121 Wto Sie 31, 2021 2:25 pm

Projekt wykończenia łazienki znajdiesz możliwość zakupu w https://abcplytki.pl/ są dla ciebie. Jest to według mnie bardzo piękna i modna dekoracja wnętrza. Bardzo ciekawe jest to że można te płytki z tego sklepu dać na ścniane i na podłogę. Polecam sama bo mam cały dom w tych płytkach.
zbigniew222121

Dołączenie: Śro Lip 17, 2019 8:57 am

Postprzez MonikaU Nie Lis 21, 2021 8:11 pm

Jeśli już zostało tu wspomniane o wnętrzach to jak najbardziej bardzo ważną sprawą jest również to aby wiedzieć dlaczego warto jest kupić dywaniki do domu. Jestem zdania, że bardzo dokładnie ta kwestia została wyjaśniona na stronie https://www.magazynprzestrzen.pl/dom/dl ... w-dywaniki i warto jest się z tym materiałem zapoznać.
MonikaU

Dołączenie: Nie Paź 21, 2018 7:09 pm

Powróć do Muzyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ