Chudnij i odżywiaj się zdrowo

Wywiady, rozmowy z osobami związanymi z Wałbrzychem, okolicami i nie tylko.

Re: Chudnij i odżywiaj się zdrowo

Postprzez Al Capone Pon Paź 11, 2021 7:02 am

U mnie szczerze mówiąc wystarczyła szybka dieta, która przyniosła rewelacyjne rezultaty. Dzięki niej schudłem już 6kg w nieco ponad miesiąc i czuję się o wiele lepiej.
"A smile can get you far, but a smile with a gun can get you further."
Al Capone

Dołączenie: Czw Lip 06, 2017 9:09 am

Postprzez Bernold12 Nie Paź 24, 2021 9:22 pm

Czy staracie się dbać o Wasze zdrowie i zdrowo odżywiać. Moim zdaniem łosoś jest produktem, z którego można stworzyć fantastyczne dania, dlatego polecam Wam stronę http://www.jollyville.pl/5-sposobow-na- ... -przepisy/ . Co o tym sądzicie?
Bernold12

Dołączenie: Wto Mar 20, 2018 3:20 pm

Postprzez zbigniew222121 Śro Lis 17, 2021 2:46 pm

Szukasz specjałów z włoskich półek sklepowych? Polecam bardzo sklep w którym zdobędziesz produkty włsokich producentów. Ja bardzo często kupuje z tego sklepu sery i wędliny włoskie. Na święta bożego narodzenia już tradycją stało się u mnie kupowanie babki włoskiej z bakaliami. Jest przepyszna! Polecam bardzo barilla farina tipo 00 możesz też znaleźć inne produkty.
zbigniew222121

Dołączenie: Śro Lip 17, 2019 8:57 am

Postprzez rafalemski Pią Lis 19, 2021 11:03 am

To chyba dobry temat. Szukam - tak wiem, chcący schudnąć facet to rzadkość - sposobów dzięki którym uda mi się pozbyć brzucha. Jadłospis wiadomo, aktywność wiadomo, ale jakieś naturalne wspomaganie by się też przydało. I tutaj pojawia się główne pytanie. Spotkałem się z zieloną kawą ( tu: http://rafapol.pl/odchudzanie/czy-zielo ... chudzania/ ) czy ktoś może stosował? Zna to rozwiązanie, mógłby coś więcej o jego właściwościach?
rafalemski

Dołączenie: Pią Lis 19, 2021 10:59 am

Postprzez Dacko Czw Lis 25, 2021 9:29 pm

Najważniejsze, żeby chudnąć stopniowo
Dacko

Dołączenie: Czw Lis 25, 2021 9:20 pm

Poprzednia

Powróć do Wywiady

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ