Rynek zatrudnienia i polityka społeczna

Spółdzielnie socjalne, przedsiębiorczość społeczna w Wałbrzychu i okolicach

Re: Rynek zatrudnienia i polityka społeczna

Postprzez Aneta.Bieńkowska Pon Sie 09, 2021 3:34 pm

Luczek napisał(a):Założenie własnej działalności to duża odpowiedzialność. Nie wiedziałem tego dopóki sam nie otworzyłem firmy. Okazało się, że strona internetowa jest jedną z najważniejszych rzeczy jeśli chce się zdobyć nowych klientów dlatego korzystam z usług firmy Hekko. Oferuje min. in. bardzo tani hosting stron

No obecnie to nie wyobrażam sobie mieć firmę i być niewidoczna w sieci. Mnie stronę i blog prowadzi firma https://www.ltb.pl/oferta/projektowanie ... nami-www/i jestem bardzo zadowolona. Dzięki temu zyskałam sporo klientów, bo jednak wszyscy teraz szukają usług albo po znajomych, albo w internecie.
Aneta.Bieńkowska

Dołączenie: Śro Mar 10, 2021 3:03 pm

Postprzez zbigniew222121 Pon Wrz 13, 2021 6:47 pm

Super pomysłem na reklamę firmy są upominki dla klientów, możesz nazwę swojej firmy umieścić na torbach zakupowych albo kubkach. Bardzo ważna jest starategia marketingowa. Jeśli chcesz zasięgnąć pomysłow tak jak ja to polecam Parasole reklamowe świetna firma która pomoże ci w reklamie firmy oni wiedzą co należy zwrócić uwagę aby odpowiednio reklamować firmę.
zbigniew222121

Dołączenie: Śro Lip 17, 2019 8:57 am

Postprzez Aneta.Bieńkowska Śro Wrz 15, 2021 4:40 pm

Z mężem mamy gospodarstwo, jednak maszyny wymagają wymiany na nowsze, dlatego zastanawiamy się jak wygląda finansowanie zakupu traktora. Jakie warunki trzeba spełnić, na co zwrócić uwagę przeglądając oferty itd.
Aneta.Bieńkowska

Dołączenie: Śro Mar 10, 2021 3:03 pm

Postprzez zbigniew222121 Wto Wrz 21, 2021 5:24 pm

Artykuły reklamowe to bardzo polecam takie fajne opcje jak zaprojektowane logo dla twojej firmy. Bardzo ważna jest strategia marketingowa. Jeśli chcesz zasięgnąć pomysłów tak jak ja to polecam projekty logotypów świetny artykuł w którym jest profesjonalnie opisane na co należy zwrócić uwagę aby odpowiednio reklamować firmę.
zbigniew222121

Dołączenie: Śro Lip 17, 2019 8:57 am

Postprzez MonikaU Wto Paź 12, 2021 6:11 pm

jak już został tu proszony temat samych reklam to jak najbardziej ja jestem zdania, że warto znać to jak pracuje agencja reklamowa. W sumie bardzo mądrze o tym napisano w https://adnext.pl/baza-wiedzy/agencja-reklamowa/ i ja jestem przekonana, że tak naprawdę takie rzeczy warto jest po prostu wiedzieć.
MonikaU

Dołączenie: Nie Paź 21, 2018 7:09 pm

Poprzednia

Powróć do Spółdzielnie Socjalne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ