Nie skazuj dzieci na twoje długi

Urząd Miejski w Wałbrzychu, Świebodzicach, Świdnicy i okolicach

Re: Nie skazuj dzieci na twoje długi

Postprzez Aneta.Bieńkowska Wto Lip 20, 2021 4:59 pm

Skazywanie własnych dzieci na długi jest okropne. Już długi czas zastanawiam się nad założeniem fundacji wspierającej takie osoby, które na start życia zostały obciążone błędami rodziców. Przyda mi się jednak kancelaria dla fundacji, która pomoże mi panować nad kwestiami związanymi z prawem, na których nie do końca się znam.
Aneta.Bieńkowska

Dołączenie: Śro Mar 10, 2021 3:03 pm

Postprzez zbigniew222121 Wto Wrz 07, 2021 5:13 pm

Nieuczciwa umowa z bankiem dotycząca kredytu frankowego? Nie musisz stać na stracnej pozycji. Walcz o swoje, pomoże ci w tym firma ze strony Odfrankowienie kredytu kancelaria polecam ich bardzo bo nie będziesz musiał sam zajmować się całą dokumentacją związaną z prawnymi kwestiami. Zobacz na ich stronę i skontaktuj się z nimi przez formularz.
zbigniew222121

Dołączenie: Śro Lip 17, 2019 8:57 am

Postprzez MonikaU Pon Paź 11, 2021 7:35 pm

Faktycznie należy jeszcze w tym temacie wspomnieć o audycie prawnym gdyż moim zdaniem warto jest orientować się na czym on polega. Jakiś czas temu miałam okazję właśnie o tym przeczytać na stronie http://www.advans.pl/audyt-prawny-na-czym-polega/ i jestem zdania, ze są to dość ważne sprawy.
MonikaU

Dołączenie: Nie Paź 21, 2018 7:09 pm

Poprzednia

Powróć do Urząd Miejski

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ