Porzucony pies czeka na pana w Świebodzicach

Pomoc dla potrzebujących, akcje charytatywne, społeczne, ekologiczne w Wałbrzychu i okolicach

Postprzez Redakcja Czw Lis 25, 2010 2:46 pm

W policyjnej "przechowalni" czyli kojcu na terenie Komisariatu w Świebodzicach od poniedziałku przebywa pies, znaleziony na ul. Wałbrzyskiej. Suczka błąkała się w okolicach sklepu Biedronka. Wygląda na to, że niedawno się oszczeniła.
Nie wiadomo, czy miała właściciela. Osoby, które rozpoznają psa lub chciałyby się nim zaopiekować, proszone są o kontakt z Wydziałem Infrastruktury Technicznej UM, z p. Agnieszką Jaroszewską, tel. 74 666 95 34. Jeśli nikt się po psa nie zgłosi, zostanie niestety przewieziony do schroniska.

Autor:

Czytaj więcej na: Porzucony pies czeka na pana w Świebodzicach
Redakcja

Dołączenie: Śro Cze 17, 2009 12:34 pm

Re: Porzucony pies czeka na pana w Świebodzicach

Postprzez Dominik443432 Wto Lip 23, 2019 11:57 am

Teraz wszędzie gdzie tylko się popatrzy to bardzo dużo osób porzuca psy.To na pewno jest bardzo źle.
Dominik443432

Dołączenie: Wto Lip 23, 2019 11:52 am

Postprzez kamillo Wto Wrz 29, 2020 12:24 pm

Jeżeli byś potrzebował odpowiedniej karmy czy sprawdzonych akcesoriów dla psa, to wiem ze warto zajrzeć do nich https://cziko.com.pl maja tego całkiem sporo u siebie, sama upolowałam tam kilka opcji dla swojego Maxa.
kamillo

Dołączenie: Pon Paź 16, 2017 8:32 pm

Postprzez miroslaw22 Czw Sty 14, 2021 6:13 am

Jeśli ktoś ma psa w domu to na pewno powinien zastanowić się nad bardzo ciekawą ofertą drzwiczki dla psa . Z tej oferty warto skorzystać.
miroslaw22

Dołączenie: Pią Sie 09, 2019 5:58 am

Powróć do Pomagamy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ