Do szkoły czas

Edukacja, sprawy i akcje edukacyjne w Wałbrzychu i okolicach

Re: Do szkoły czas

Postprzez MałaMi Pon Paź 05, 2020 9:57 am

Czy w szkołach Państwa dzieci nauczyciele rónież potracili rozum i na potęgę robią sprawdziany i kartkówki? Moja czternastoletnia córka już we wrześniu miała wystawione dwanaście ocen! Nie dość, że to szalone tempo to jeszcze wątpię żeby dzieciom cokolwiek w głowach zostało. Dlaczego tak się dzieje? Czy to podkładka pod ewentualne zamknięcie szkół z powodu koronawirusa? Nawet jeśli to, przepraszam bardzo, ale dla mnie to czysty idiotyzm.
Dla mieszkających w stolicy polecam wywóz gruzu Warszawa
MałaMi

Dołączenie: Pon Paź 05, 2020 9:49 am

Postprzez michalinafik Sob Lis 21, 2020 12:27 pm

a ja uważam, że oprócz wysokiej jakości edukacji warto zwrócić też uwagę na bezpieczeństwo naszych dzieci. W każdej placówce edukacyjnej powinny być szafki szkolne , w których dzieci i młodzież będą mogły przechowywać swoje rzeczy osobiste i ubrania. Warto więc zapewnić im wysokiej jakości bezpieczeństwo w tym zakresie, aby czuły się pewnie.
michalinafik

Dołączenie: Czw Wrz 10, 2020 7:45 pm

Postprzez arek443 Śro Lis 25, 2020 7:42 pm

Mojemu kumplowi który chodzi do szkoły średniej powiedziałem że na pewno bardzo dobrze zrobi jak skorzysta z platforma edukacyjna Dlaucznia.pl . Z tej oferty naprawdę warto skorzystać.
arek443

Dołączenie: Nie Sty 06, 2019 9:12 am

Poprzednia

Powróć do Edukacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ