Fundusz dla przedsiębiorców

Fundusze unijne, dotacje z UE, środki unijne w Wałbrzychu i okolicach

Re: Fundusz dla przedsiębiorców

Postprzez KamilZa Śro Maj 13, 2020 12:50 pm

MonikaU napisał(a):Uważam, że również świetnie nadaje się do tego pozycjonowanie stron Piotrków Trybunalskii ponieważ jeśli zależy nam skutecznej reklamie lokalnej to właśnie SEO będzie najlepszym rozwiązaniem. Ja już je wdrożyłam u siebie w firmie i pozycjonując się na miasto mam naprawdę świetne efekty.

W mojej miejscowości prowadzę mały, stacjonarny sklep odzieżowy i z tej racji postawiłem na lokalne pozycjonowanie stron Olsztyn, gdyż w ten sposób mogę promować swoją ofertę internautom szukającym produktów, bądź usług w danej lokacji. Moim zdaniem skuteczne pozycjonowanie lokalne świetnie nadaje się do pozyskiwania klientów z wybranego obszaru, czy też regionu.
KamilZa

Dołączenie: Pią Mar 08, 2019 2:07 pm

Postprzez Bernold12 Śro Maj 27, 2020 12:43 pm

Dla wszystkich co prowadzą swoje firmy. Koniecznie zobaczcie na stronę https://www.cludo.pl/pytania-otwarte-czy-zamkniete/ tutaj jest bardzo dużo pomocnych artykułów. Koniecznie zobaczcie mi pomogły ich rady. Polecam.
Bernold12

Dołączenie: Wto Mar 20, 2018 3:20 pm

Postprzez zbigniew222121 Śro Paź 28, 2020 5:25 pm

Polecam bardzo każdemu kto chce zareklamować swoją firmę aby zobaczył na stronękoszulki z nadrukiem takie koszulki przydadzą się na targi albo po prostu do obslugi klientów. Pracownik w koszulce z logiem napewno jest lepiej odbierany. Polecam
zbigniew222121

Dołączenie: Śro Lip 17, 2019 8:57 am

Postprzez miroslaw22 Śro Lis 11, 2020 7:36 am

Od mojego znajomego dowiedziałem się o bardzo dobrej ofercie kaso-wagi dla sklepów .Ja jestem pewny że z tej oferty na pewno skorzystam i to pewnie jeszcze w tym tygodniu.
miroslaw22

Dołączenie: Pią Sie 09, 2019 5:58 am

Postprzez MonikaU Śro Lis 18, 2020 8:54 pm

Ogólnie prowadzenie przedsiębiorstwa w dzisiejszych czasach nie jest łatwe, ale oczywiście możliwe. Ja już mam firmę od pewnego czasu, ale od niedawna zaczęłam archiwizować dokumenty. Nawet czytałam o tym na stronie https://www.connecto.pl/archiwizacja-do ... biorstwie/ i myślę, że jest to dość ważna kwestia.
MonikaU

Dołączenie: Nie Paź 21, 2018 7:09 pm

Poprzednia

Powróć do Efundusze

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ