Wakacje dzieci z wałbrzyskiego Domu Dziecka

Pomoc dla potrzebujących, akcje charytatywne, społeczne, ekologiczne w Wałbrzychu i okolicach

Postprzez Redakcja Pon Wrz 06, 2010 9:18 am

To były szczególne wakacje dla dzieci z Dolnego Śląska. Najmłodszym z Domu Małego Dziecka w Wałbrzychu radosny i beztroski czas zafundowała Fundacja Warty i Kredyt Banku S.A. „Razem możemy więcej” we współpracy z wałbrzyskim Stowarzyszeniem Forum Aktywności Lokalnej. Trzydzieścioro dzieci z dotkniętej tegoroczną powodzią gminy Ryglice w powiecie tarnowskim przez dwa tygodnie wypoczywały w bazie letniej Hufca ZHP Ziemi Wałbrzyskiej w Wilczu. Pobyt sfinansowano dzięki firmom oraz prywatnym darczyńcom z naszego regionu, a inicjatorem tej akcji była posłanka Izabela Katarzyna Mrzygłocka.

Autor:

Czytaj więcej na: Wakacje dzieci z wałbrzyskiego Domu Dziecka
Redakcja

Dołączenie: Śro Cze 17, 2009 12:34 pm

Re: Wakacje dzieci z wałbrzyskiego Domu Dziecka

Postprzez mirek4437878786766 Pon Maj 13, 2019 8:14 am

Moim zdaniem to bardzo dobrze że takie coś jest.Naprawdę jestem z tego powodu bardzo zadowolonym człowiekiem.
mirek4437878786766

Dołączenie: Pon Maj 13, 2019 8:07 am

Postprzez Al Capone Pią Kwi 24, 2020 8:48 am

W kwestii wyboru miejsca na wakacje warto postawić też na Zajazd Jurajski w Podlesicach. Na miejscu jest sporo atrakcji i dzieci na pewno nie będą się nudzić :)
"A smile can get you far, but a smile with a gun can get you further."
Al Capone

Dołączenie: Czw Lip 06, 2017 9:09 am

Postprzez Borys17 Wto Maj 05, 2020 12:47 pm

Ja właśnie szukam jakichś fajnych ciuchów na wyjazd dla dziecka. I przyznam, że oferta https://olalakids.pl/ bardzo mnie w tym temacie zainteresowała.
Borys17

Dołączenie: Śro Maj 29, 2019 3:06 pm

Postprzez arek443 Sob Sie 15, 2020 11:21 am

W tamtym roku byłem z moimi dziećmi we Francji. Tę wycieczkę do dzisiaj wspominam bardzo dobrze. Wtedy skorzystaliśmy z busy polska francja .
arek443

Dołączenie: Nie Sty 06, 2019 9:12 am

Postprzez miroslaw22 Wto Wrz 15, 2020 5:22 am

Każdy na pewno chciałby spędzić bardzo dobrze wakacje.Ja byłem na rewelacyjnych wakacjach i dodatkowo bardzo ciekawie artykuły przeczytałem na stronie https://www.kreatywna.pl/tematy/kultura/ .
miroslaw22

Dołączenie: Pią Sie 09, 2019 5:58 am

Powróć do Pomagamy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ