Odzyskali skradziony samochód

Informacje motoryzacyjne z Wałbrzycha, okolic i nie tylko

Postprzez Redakcja Śro Sie 22, 2012 10:42 am

Policjanci z wałbrzyskiej komendy wraz z funkcjonariuszami Straży Granicznej odzyskali samochód VW Multivan. Pojazd skradziony został na terenie Niemiec, a jego wartość to 60 tysięcy złotych. Funkcjonariusze Straży Granicznej posiadali informację, że w styczniu bieżącego roku z terenu Niemiec został skradziony samochód VW Multivan.

Autor:

Czytaj więcej na: Odzyskali skradziony samochód
Redakcja

Dołączenie: Śro Cze 17, 2009 12:34 pm

Re: Odzyskali skradziony samochód

Postprzez fretasin Czw Gru 12, 2019 1:11 pm

Chciałoby się, żeby teraz też tak sprawnie działali :lol:
fretasin

Dołączenie: Śro Lis 27, 2019 12:54 pm

Postprzez Przydarek Czw Gru 12, 2019 1:14 pm

Ostatnio od znajomego usłyszałem historię, że skradzione auto tak doczyścili, że właściciel go nie poznał xD
Z ciekawości poszukałem czy faktycznie znajdę gdzieś takie usługi oficjalnie i trafiłem na auto detailing door to door obok Nowego Wiśnicza. Odbierają samochód, a później wraca do nas jak nowy.
Przydarek

Dołączenie: Czw Lis 28, 2019 9:03 am

Postprzez MonikaU Pon Lut 03, 2020 9:25 pm

Całe szczęście, że jeszcze można liczyć na służby i wtedy chociaż taki pojazd nie trafi do obiegu. Zresztą jeśli ja mam kupić jakiś samochód dla siebie to za każdym razem korzystam z możliwości jaką daje nam sprawdzenie auta przed kupnem Warszawa i jestem wtedy pewna, że takie auto mogę kupić oraz nie zawiera ono żadnych wad ukrytych.
MonikaU

Dołączenie: Nie Paź 21, 2018 7:09 pm

Postprzez Al Capone Wto Lip 21, 2020 1:25 pm

Nie często się zdarza aby samochód skradziony został odzyskany, najczęściej takie samochody sprzedawane są na części. Nie ma się co dziwić niektóre są naprawdę drogie i porządane, w końcu czasem ciężko znaleść części do samochodów kilkuletnich. Złodzieje też często oddają takie części na skupy, szczególnie katalizatory których ceny mogą osiągać zawrotne kwoty https://skupujemykatalizatory.pl/
"A smile can get you far, but a smile with a gun can get you further."
Al Capone

Dołączenie: Czw Lip 06, 2017 9:09 am

Postprzez MonikaU Nie Wrz 13, 2020 7:20 pm

Bardzo fajnie, że takie informacje także się pojawiają, ale moim zdaniem właśnie takie auto powinno być ubezpieczone. Ja nigdy w takiej sytuacji nie byłem i teraz chcę jeszcze wyjechać za granicę. Jak czytałem an stronie https://kioskpolis.pl/ceny-winiet-w-2020-roku/ to dokładnie już wiem jakie są ceny winiet w tym roku.
MonikaU

Dołączenie: Nie Paź 21, 2018 7:09 pm

Powróć do Motoryzacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ