Wniosek został przyjęty

Urząd Miejski w Wałbrzychu, Świebodzicach, Świdnicy i okolicach

Postprzez Redakcja Czw Lis 15, 2012 12:32 pm

Wniosek został przyjęty różnicą zaledwie jednego głosu. Podczas sesji został również poruszony problem zalegających z płatnościami za mieszkania, których liczba systematycznie rośnie. Obecnie dług powyżej 10 tysięcy złotych, a tym samym wypowiedzenie najmu ma niemal pół tysiąca mieszkańców, zaś w sumie zadłużenie powyżej tysiąca złotych ma niemal połowa najemców. By pomóc mieszkańcom i przede wszystkim miastu, które co roku przeznacza na remonty coraz wyższe sumy, radni opracowali program wysokich bonifikat, które zadłużonych najemców, mają zachęcić do zakupu mieszkań. Ma być to zachęta dla zadłużonych, bowiem w chwili kupna lokalu mieszkalnego bieżące obciążenie zdecydowanie się zmniejszy. System bonifikat był już w Świdnicy wprowadzany i jak się okazało praktyka ta cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców. Izabela Patro

źródło: 30minut

Autor:

Czytaj więcej na: Wniosek został przyjęty
Redakcja

Dołączenie: Śro Cze 17, 2009 12:34 pm

Re: Wniosek został przyjęty

Postprzez skrętka Pon Lip 08, 2013 8:56 pm

Ja regularnie opłacam rachunki, ale nie jestem w stanie dowiedzieć się czyj jest teren blokowiskach. Może tu otrzymam odpowiedź - czy należy od do gminy czy do spółdzielni mieszkaniowej? Bo mam na parterze warsztat i chciałbym jakoś się 'pokazać' potencjalnym klientom, myślałem o instalacji czegoś takiego: http://fabrykareklamy.info/produkcja/reklama-wizualna-pylony-reklamowe/. Czy muszę mieć na to zgodę a jeśli tak to gdzie się po nią zwrócić i NAJWAŻNIEJSZE - do kogo?
skrętka

Dołączenie: Wto Sie 28, 2012 12:32 pm

Postprzez MonikaU Nie Kwi 07, 2019 2:06 pm

Ja za to jestem dość sceptyczna jeśli chodzi o tradycyjną formę reklamy. Moim zdaniem reklamowanie się przez internet ma teraz absolutny sens. Dlatego w moim przypadku wybór padł na reklamę na Facebooku https://fabrykamarketingu.pl/reklama-na-facebooku/ i jestem przekonana, że to był najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać. W końcu mam możliwość realnej obsługi klientów, których praktycznie z dnia na dzień przybywa.
MonikaU

Dołączenie: Nie Paź 21, 2018 7:09 pm

Postprzez pieknyolek Wto Lip 23, 2019 9:07 am

Bardzo ciekawą formą zareklamowania swojej firmy są reklamy świetlne Szczecin Są bardzo zauważalne i przyciągają klientów!
pieknyolek

Dołączenie: Śro Mar 13, 2019 11:36 am

Postprzez MonikaU Nie Lut 23, 2020 9:48 pm

Ja natomiast od pewnego czasu jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą https://www.zemat.com/pl od której mam szczęście zamawiać niektóre maszyny do produkcji. Na ta chwilę posiadam zgrzewarki wysokiej częstotliwości i jestem przekonana, że akurat takiego urządzenia nigdzie indziej nie znajdziemy.
MonikaU

Postprzez Trymetr Czw Maj 14, 2020 2:06 pm

MonikaU napisał(a):Ja za to jestem dość sceptyczna jeśli chodzi o tradycyjną formę reklamy. Moim zdaniem reklamowanie się przez internet ma teraz absolutny sens. Dlatego w moim przypadku wybór padł na reklamę na Facebooku https://fabrykamarketingu.pl/reklama-na-facebooku/ i jestem przekonana, że to był najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać. W końcu mam możliwość realnej obsługi klientów, których praktycznie z dnia na dzień przybywa.

Jeżeli chodzi o reklamę internetową to nie sposób zapomnieć o pozycjonowaniu, które jest często podstawą wielu kampanii internetowych. Przed skorzystaniem z usługi pozycjonowania warto jest też na początku zlecić audyt SEO pozycjonowanej strony. Dzięki niemu będziemy mogli wyeliminować z kodu oraz treści strony wszystkie błędy zmniejszające efektywność pozycjonowania. Po wprowadzeniu niezbędnych korekt możemy liczyć z pewnością na lepsze pozycje w konkretnych wynikach wyszukiwania.
Trymetr

Dołączenie: Nie Maj 06, 2018 12:08 pm

Postprzez kozi44 Śro Sie 26, 2020 7:12 am

Skoro już wspominacie o reklamie to moim zdaniem warto jest zdecydować się także na działania lokalne. Takie kampanie realizuje na przykład ta firma znajdzreklame.pl . Mają spore doświadczenie w świadczeniu takich usług więc na pewno warto jest wejść z nimi we współpracę
kozi44

Dołączenie: Czw Lip 11, 2019 2:43 pm

Postprzez MonikaU Śro Wrz 02, 2020 6:55 pm

W przypadku samej reklamy ja jestem zwolenniczką tej przeprowadzanej w internecie. Muszę przyznać, że bardzo pasuje mi pozycjonowanie stron internetowych https://dolp.pl/pozycjonowanie-stron-olsztyn/ i jestem przekonana, że jest to świetna forma na reklamę w internecie.
MonikaU

Powróć do Urząd Miejski

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ