Gospodarstwa agroturystyczne w Wałbrzychu

Agroturystyka, gospodarstwa agroturystyczne w Wałbrzychu i okolicach

Postprzez Redakcja Pon Sie 11, 2014 10:22 am

Wałbrzych to duże miasto położone wśród malowniczych Gór Wałbrzyskich i Kamiennych. Miasto rozłożyło się pomiędzy i na stokach pagórków, otoczone lasami, jest pełne zieleni. W swych granicach miasto ma wiele ciekawych zakątków w niczym nie przypominających wielkiego miasta. Znajdziemy tu ciche i przepiękne miejsca z zagajnikami i łąkami pełnymi kwiatów, gdzie wiosną żółcą się kaczeńce, a latem upaja zapach ziół i polnych kwiatów. Właśnie w takich miejscach znajdziemy gospodarstwa agroturystyczne.

Autor:

Czytaj więcej na: Gospodarstwa agroturystyczne w Wałbrzychu
Redakcja

Dołączenie: Śro Cze 17, 2009 12:34 pm

Re: Gospodarstwa agroturystyczne w Wałbrzychu

Postprzez Dominik4445 Śro Sty 22, 2020 9:35 am

Sam ostatnio bardzo się zastanawiam nad otworzeniem gospodarstwa agroturystycznego.Jak otworzę to będzie dobrze.
Dominik4445

Dołączenie: Śro Sty 22, 2020 9:14 am

Postprzez Gondolier Śro Mar 11, 2020 12:22 pm

Dzięki za podpowiedź :) My niebawem wybieramy się do takiego gospodarstwa agroturystycznego :) Nocleg już mamy w zasadzie zarezerwowany, jeszcze na https://taternik-sklep.pl/ kupimy dobry sprzęt turystyczny, abyśmy mogli trochę pospacerować po okolicy :)
Gondolier

Dołączenie: Pon Kwi 01, 2019 9:44 am

Postprzez MonikaU Czw Lip 23, 2020 8:31 pm

Niestety nie miałam okazji być dokładnie w tym miejscu, ale w jednym z takich gospodarstw podpatrzyłam fajne odkurzacze bezworkowe. Dlatego od razu po przyjeździe do domu poprzez ranking odkurzaczy bezworkowych https://najlepszy-ranking.pl/odkurzacze-bezworkowe/ znalazłam także znakomity model do siebie do domu.
MonikaU

Dołączenie: Nie Paź 21, 2018 7:09 pm

Powróć do Agroturystyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ