Podtrzymać zwycięską passę

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wałbrzychu, Świebodzicach i okolicach

Postprzez Redakcja Śro Lis 30, 2011 12:07 pm

Trzy ostatnie z udziałem siatkarzy Victorii PWSZ zakończyły się zwycięstwami naszej drużyny i w efekcie wałbrzyszanie przestali już straszyć ostatnią pozycją w tabeli. Już jutro podopieczni Janusza Ignaczaka mogą wzbogacić się o kolejne punkty, choć o wygraną nie będzie łatwo. Pierwszym rywalem w rozpoczynającej się rundzie rewanżowej będzie czołowy zespół II ligi, jeden z faworytów do awansu, AZS Rafako Racibórz. Jeśli jednak nasi chcą się włączyć do walki o wyższe pozycje w tabeli, to muszą również takie mecze wygrywać. Na pojedynek z trzecim zespołem rozgrywek zapraszamy do hali OSiR przy ulicy Wysockiego, a początek spotkania zaplanowano na godzinę 17.

Autor:

Czytaj więcej na: Podtrzymać zwycięską passę
Redakcja

Dołączenie: Śro Cze 17, 2009 12:34 pm

Re: Podtrzymać zwycięską passę

Postprzez aaa4 Wto Sie 20, 2019 5:10 pm

Studio Pantera to kameralny salon manicure i pedicure Ursynów.W naszym salonie oferujemy pełen zakres usług manicure i pedicure oraz kosmetykę twarzy.
aaa4

Dołączenie: Wto Sie 20, 2019 5:07 pm

Re: Podtrzymać zwycięską passę

Postprzez Borys17 Czw Maj 21, 2020 9:25 am

aaa4 napisał(a):Studio Pantera to kameralny salon manicure i pedicure Ursynów.W naszym salonie oferujemy pełen zakres usług manicure i pedicure oraz kosmetykę twarzy.

A moja żona od niedawna robi sobie manicure sama. Kupiłem jej zestawy startowe do paznokci stąd i wzięła się do roboty :)
Borys17

Dołączenie: Śro Maj 29, 2019 3:06 pm

Powróć do Osir

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ