Remontowe lato

Budowy, remonty, inwestycje w Wałbrzychu i okolicach

Re: Remontowe lato

Postprzez wachowsky Pon Maj 18, 2020 12:35 pm

piotrtalikos napisał(a):ja już zaczołem remont u siebie przez coronowirusa. Jest czas wiec można działać

Trudno się nie zgodzić z tym co piszesz. Przeglądając internet można znaleźć wiele informacji na temat tego jak przeprowadzić remont generalny łazienki. Najbardziej do mnie trafiają filmy bardziej znanych osób z branży budownlanej ponieważ można z nich dużo sie nauczyć. Oczywiście praktyka będzie trochę inna od teorii jednak większość czynności takich jak przygotowanie podłożna pod klejenie płytek jest banalnie prosta. Nawet amator może teraz położyć bez większych problemów płytki ceramiczne ze względu na dostepność kompletnych systemów poziomowania. Mnie natomiast zastanawia jedna sprawa, mam łazienkę trochę nie wymiarową w której chciałbym mieć prysznic. Wstępnie wypatrzyłem w jednym ze sklepów internetowych brodziki prostokątne wykoanane z akrylu. Może podpowiecie jak to należy zamontować przy zakupie osobno samych szklanych drzwi? Pozdrawiam
wachowsky

Dołączenie: Czw Sty 24, 2019 9:20 pm

Poprzednia

Powróć do Budownictwo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ