Prawo jazdy w nowym roku

Informacje motoryzacyjne z Wałbrzycha, okolic i nie tylko

Postprzez Redakcja Śro Sty 25, 2012 12:30 pm

- Zima to odpowiedni moment na zrobienie kursu prawa jazdy. Panująca wówczas aura na egzaminie często jest sprzymierzeńcem kursanta i może przyczynić się po części do pozytywnego wyniku – mówi Krzysztof Machowski, właściciel szkoły Nauki Jazdy. - Wiele osób jako noworoczne postanowienie stawia sobie za cel zrobienie prawa jazdy…

- Podjęcie decyzji o zapisaniu się na kurs jest inwestycją bardzo trafioną. Posiadanie tego dokumentu pozwala realizować wiele planów rodzinnych. Nie jesteśmy wówczas uzależnieni również od środków komunikacji. Ważne jednak jest to ,aby dotrzeć do firmy, która pomoże nam zrealizować marzenie jakim jest nauczenie się jazdy samochodem i zdobycie prawa jazdy.

Autor:

Czytaj więcej na: Prawo jazdy w nowym roku
Redakcja

Dołączenie: Śro Cze 17, 2009 12:34 pm

Re: Prawo jazdy w nowym roku

Postprzez juras Śro Maj 30, 2018 10:22 am

Robiłem kurs na prawo jazdy od listopada do stycznia. Na początku nowego roku zdalem egzaminy na prawo jazdy :) Wielkie ukłony w kierunku mojego instruktora, ktory wszystko potrafił dokładnie wytłumaczyć. Dziękuję także serwisowi https://www.prawo-jazdy-360.pl/ Testy zdałem za 1 podejściem! :)
juras

Dołączenie: Śro Maj 30, 2018 10:16 am

Postprzez romann23 Wto Cze 19, 2018 11:37 am

Teraz coraz trudniej zdać egzamin na prawo jazdy. Coraz trudniejsze pytania oraz wymagająca praktyka.
romann23

Dołączenie: Wto Cze 19, 2018 11:11 am

Postprzez marek842 Śro Cze 20, 2018 4:49 pm

Jak ja się cieszę, że mam prawo jazdy już kilka lat. Aktualnie nie wyobrażam sobie gdybym miał robić ponownie, utrudniają. Ciągle zmiany w przepisach.
marek842

Dołączenie: Sob Cze 09, 2018 3:56 pm

Postprzez tomek.pomocny Pon Sty 07, 2019 4:02 pm

Uważam, że kiedyś łatwiej zdawało się prawo jazdy. Człowiek wykuł kilkaset odpowiedzi na pamięć. A teraz komputery wszystko utrudniają
tomek.pomocny

Dołączenie: Pon Sty 07, 2019 3:58 pm

Postprzez wachowsky Pią Sty 25, 2019 12:52 pm

Tez mi sie tak wydaje, z prostego powodu .. nie bylo az takiego ruchu bo malo kogo bylo stac na samochod ;) Teraz gdzie nie pojedziesz to trzeba czekac w korkach, nawet u mnie w malej miejscowosci jest niezly sajgon w godzinach popoludniowych. Gdy popatrze na ludziach w Lkach to troche mi ich szkoda .. to musi byc niesamowity stres. Swoja droga to chcialbym poruszyc jescze wazna kwestie jaka jest samo ubezpieczenie samochodu .. bo mozliwosci jego wyboru jest cala masa. To juz nie czasy gdzie trzeba bylo chodzi do biura, teraz wszystko zalatwi sie bez problemu przez internet. Sluza do tego strony z wyszukiwarkami niskich cen np. https://www.mfind.pl/ubezpieczenie-oc-a ... tor-oc-ac/ jest tego najlepszy przykladem. Wystarczy wpisac pare podstawowych danych na temat samochodu i mamy wszystko jak na dloni. Jak ja sie ciesze z tego calego postepu technologicznego :)
wachowsky

Dołączenie: Czw Sty 24, 2019 9:20 pm

Postprzez Kasia_O Śro Kwi 10, 2019 12:47 pm

A orientujecie się może gdzie najlepiej zapisać się na kurs doskonalenia jazdy jeżeli ktoś już prawo jazdy posiada?
Kasia_O

Dołączenie: Pon Kwi 01, 2019 9:10 am

Postprzez Janeczka Sob Mar 21, 2020 10:37 am

Każda szkoła jazdy ma kursy doszkalające. Wpisz w wyszukiwarkę np. kurs prawa jazdy kat b poznań czy wałbrzych i będziesz miała sporo wyników z adresami. Najlepiej też zapytać na jakiejś grupie miejskiej, na pewno kogoś polecą.
Janeczka

Dołączenie: Pon Sty 15, 2018 6:33 pm

Powróć do Motoryzacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ