Potrącona na pasach

Informacje motoryzacyjne z Wałbrzycha, okolic i nie tylko

Re: Potrącona na pasach

Postprzez misi3k Pon Sty 13, 2020 11:42 am

ja też uległem wypadkowi... nie mogłem praktycznie chodzić przez 3 miesiące, w rehabilitacji bardzo pomogła mi komora hiperbaryczna Atamed Tlen dostarczany do organizmu skutecznie redukuje ból, rany i urazy szybciej zanikają, to najlepsza droga do zdrowia
misi3k

Dołączenie: Śro Gru 07, 2016 11:59 am

Postprzez Bernold12 Pon Paź 12, 2020 11:58 am

Niektórzy poszkodowani nie wiedzą, że mogą uzyskać odszkodowanie także za uszczerbek na zdrowiu i inne straty. Co dokładnie przysługuje poszkodowanym możecie sprawdzić na odszkodowanie z oc sprawcy tutaj jest poradnik w tej sprawie. Koniecznie poczytajcie.
Bernold12

Dołączenie: Wto Mar 20, 2018 3:20 pm

Postprzez michalinafik Śro Lis 25, 2020 1:10 pm

Potrącenie może mieć długotrwałe skutki dla zdrowia, w tym mogą powstać zranienie o które należy odpowiednio dbać, aby nie wdał się stan zapalny, ani inne przykre dolegliwości. Warto zastosować octenisept, który jest odkażający i bardzo szybko działa. Myślę, że szybko pomoże w zranieniach skóry i stanach zapalnych.
michalinafik

Dołączenie: Czw Wrz 10, 2020 7:45 pm

Poprzednia

Powróć do Motoryzacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ