Profesjonalny serwis samochodowy

Informacje motoryzacyjne z Wałbrzycha, okolic i nie tylko

Re: Profesjonalny serwis samochodowy

Postprzez Bernold12 Pon Gru 02, 2019 11:03 am

Polecam wam zobaczyć na stronę https://www.uzywanejaknowe.pl/ford ciekawe oferty samochodów marki ford.
Bernold12

Dołączenie: Wto Mar 20, 2018 3:20 pm

Postprzez patryk3 Pon Gru 16, 2019 12:29 pm

Od około dwóch lat prowadzę swój serwis samochodowy.Ostatnio podjąłem bardzo trudną decyzję o współpracy z agencja reklamowa kraków . Myślę że kasa zainwestowana się zwróci.
patryk3

Dołączenie: Pon Gru 16, 2019 12:16 pm

Postprzez pawel333232 Śro Lut 26, 2020 7:10 am

Teraz jest bardzo dużo profesjonalnych serwisów samochodowych. Ja to bardzo dobrze wiem.
pawel333232

Dołączenie: Śro Lut 26, 2020 7:02 am

Postprzez Marta Wolska Pon Kwi 06, 2020 1:09 pm

Auto trzeba systematycznie serwisować, ale zdarzają się też nieprzewidziane sytuacje na drogach. Załatwialiście już holowanie samochodów? Na autostradzie nic nie wymyślicie, wyłącznie może to zrobić laweta. Tak poza tą drogą to trzeba i tak zachować szczególną ostrożność, zawsze napiętą linkę przymocowaną do haka lub specjalnego ucha holowniczego.
Marta Wolska

Dołączenie: Pią Lut 28, 2020 5:27 pm

Postprzez Al Capone Wto Kwi 21, 2020 1:01 pm

Czy firma ta wymienia też katalizatory Chrzanów są bardzo cenne więc nie chciałbym aby coś uszkodzili przy naprawie. Za oddanie już zużytego katalizatora można dostać nawet kilka tysięcy więc jak najbardziej warto ;)
"A smile can get you far, but a smile with a gun can get you further."
Al Capone

Dołączenie: Czw Lip 06, 2017 9:09 am

Postprzez zofialipska Śro Kwi 22, 2020 8:41 am

Ja z wszelkich napraw korzystam w serwisie https://kia.eurokas.pl/. Pracownicy są profesjonalni i znają się bardzo dobrze na tym co robią.
zofialipska

Dołączenie: Czw Lis 14, 2019 10:53 am

Poprzednia

Powróć do Motoryzacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ