Zdrowsza żywność - lepsza pamięć

Akcje ekologiczne, ekologia w Wałbrzychu i okolicach. Dbaj o środowisko naturalne.

Re: Zdrowsza żywność - lepsza pamięć

Postprzez AdadA Pią Paź 04, 2019 2:44 pm

Zdrowa żywność + ruch to sekret zdrowia. Ja staram się codziennie biegać, a jeść staram się tylko sprawdzone produkty. Część kupuje w sklepach BIO, a cześć w sieci, w tej kwestii mogę polecić: https://www.spizarniapodlasem.pl/pl/produkty/przetwory-domowe
AdadA

Dołączenie: Pią Paź 04, 2019 2:41 pm

Postprzez bartekszew78 Sob Paź 12, 2019 2:02 pm

Na pewno niezdrowe jedzenie ma wpływ na naszą pamięć, ale nie tylko. Również na samopoczucie, stan zdrowia. Zdrowsze jedzenie się opłaci. Jedząc niezdrowo szybciej czy później odczujemy tego skutki.
bartekszew78

Dołączenie: Sob Paź 12, 2019 1:58 pm

Postprzez WebBox Pon Paź 21, 2019 10:23 am

Całkowicie zgadzam się z teorią zdrowej żywności.
Odkąd schudłem 25kg i przerzuciłem się na zdrową żywność przeżywam drugą młodość.
No i przede wszystkim korzystam z bardzo fajnego źródła zdrowych produktów jakim jest sklep zielarski mielec, którym innym również polecam. Zawsze świeże produkty nawet przez internet.
WebBox

Dołączenie: Wto Mar 12, 2019 6:25 pm

Postprzez ulubioNa Pon Paź 28, 2019 8:15 pm

Niekiedy nasze zdrowie jest zasługą dobrze skomplementowanych elementów, które są dostępne tylko w sklepach medycznych. Dobrze zaopatrzony sklep to skarb! Warto więc poszukać takiego, który spełni Twoje oczekiwania. Astar sklep omnes może być właśnie tym wybranym i nakierowanym na sukces Twojego gabinetu.
ulubioNa

Dołączenie: Wto Lut 26, 2019 12:21 pm

Postprzez zbigniew222121 Pią Lis 29, 2019 7:28 am

Ja lubię korzystać z suplementów ze strony https://diabetyk24.pl/zywnosc-i-suplementacja I bardzo je uwielbiam. Są one z dobrych składników i wpływają bardzo dobrze na nasz organizm. Na stronie możecie również znaleźć książki na temat diety i nie tylko. Polecam poniewaz warto.
zbigniew222121

Dołączenie: Śro Lip 17, 2019 8:57 am

Postprzez tadeksmyczek Śro Gru 04, 2019 6:35 pm

Żywność na pewno ma wpływ na pamięć, ale także na inne funkcje organizmu. Staram się żyć zdrowo, ale czasem zjem jakiegoś fast fooda. Najważniejsza w życiu jest równowaga.
tadeksmyczek

Dołączenie: Śro Gru 04, 2019 6:33 pm

Poprzednia

Powróć do Ekologia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ