Remontowe lato

Budowy, remonty, inwestycje w Wałbrzychu i okolicach

Re: Remontowe lato

Postprzez daria6 Pią Paź 18, 2019 12:13 pm

Remont i lato to nieodłączny element polskiej codzienności. Jeśli jednak dzieciaki nie wytrzymują go zbyt dobrze to może warto zapewnić im jakąś rozrywkę? Może park rozrywki w mazowieckim okaże się dla nich odpowiedniejszym miejscem? Niech jadą z babcią czy dziadkiem, a wy będziecie mieć pusty dom który swobodnie można będzie remontować.
daria6

Dołączenie: Nie Gru 23, 2018 11:44 am

Postprzez Kamila38 Pon Paź 21, 2019 1:49 pm

Wodzislaw21 napisał(a):Dzień dobry, chcesz kupić mieszkanie ale nie wiesz jak wygladają wszystkie procedury uzyskania kredytu? Myśle, że firma https://grupacdf.pl/ pomoże Ci w tej kwestii. Dobiorą dla Ciebie najdogodniejszy system rat.

Ja jednak polecam dom niż mieszkanie. Sama kupiłam w Gliwicach niedawno. Nowe domy Gliwice To niesamowite osiedle, w bardzo nowoczesnym stylu, z dużymi zielonymi tarasami na dachach, w około jest szkoła, punkty usługowe, a komunikacja miejską jest się w centrum w parę minut.
Kamila38

Dołączenie: Pon Gru 03, 2018 10:36 am

Postprzez Michalos Pią Paź 25, 2019 2:36 pm

Może ktoś podpowiedzieć na temat fundamentów? Buduje niedługo dom pod Wałbrzychem i nie mam pojęcia jak się za nie zabrać :( Znalazłem jedynie ten artykuł https://www.taniobuduj.com.pl/budowa-fundamentow-co-warto-wiedziec/ ale średnio on mi pomógł. Macie jakieś lepsze?
Michalos

Dołączenie: Pon Wrz 09, 2019 10:30 am
Miejscowość: Rotterdam

Postprzez ulubioNa Czw Paź 31, 2019 3:50 pm

Co w tym wypadku jest ważne? Nastawienie, dobre podejście, a przede wszystkim wybranie odpowiednich elementów, które wszystko zmienią. Postaw na dobrej jakości materiały i wybierz listwę sufitową oraz inne elementy w jak najlepszym stanie.
ulubioNa

Dołączenie: Wto Lut 26, 2019 12:21 pm

Postprzez Kamila38 Pią Lis 08, 2019 9:52 am

peks napisał(a):My planujemy zagospodarować swój ogród. Wcześniej nie mieliśmy na to czasu, teraz chcemy postawić altanę i grill.

Polecam fajne Grille Węglowe . Na stronie decofire.pl można kupić modele najbardziej znanych producentów. Warto się zapoznać z ich ofertą.Zwlaszcza teraz gdy trwa wyprzedaż
Kamila38

Dołączenie: Pon Gru 03, 2018 10:36 am

Postprzez nateleczkaa Nie Lis 10, 2019 11:02 pm

Bardzo nie lubię pracy fizycznej, ale swojego czasu cieszyło mnie pielęgnowanie własnego ogrodu – pod warunkiem, że mogłam potem posilić się tym co wyhodowałam. Mam bardzo praktyczne podejście do życia
nateleczkaa

Dołączenie: Nie Lis 10, 2019 9:40 pm

Poprzednia

Powróć do Budownictwo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ