Wałbrzyska PWSZ ma już 10 lat

Edukacja, sprawy i akcje edukacyjne w Wałbrzychu i okolicach

Postprzez Redakcja Czw Cze 18, 2009 2:31 pm

15 czerwca 2009 r. w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie-Zdroju świętowaliśmy 10-lecie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu. Jej utworzenie uznano za jedno z ważniejszych wydarzeń w historii miasta. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością m.in. przedstawiciele zaprzyjaźnionych uczelni - Uniwersytetu Wrocławskiego, Kolegium Karkonoskiego oraz PWSZ w Legnicy i Głogowie, prezydenci miast Wałbrzycha i Świdnicy, członkowie Konwentu oraz Senatu naszej Uczelni, pracownicy PWSZ oraz tegoroczni absolwenci. W uroczystym wystąpieniu, rektor prof. zw. dr hab. E. Lonc mówiła o ugruntowanej pozycji naszej Uczelni w regionie, a kanclerz mgr J. Zwierko przypomniał długą drogę, jaką szkoła przebyła od 1999 r.

Czytaj więcej na: Wałbrzyska PWSZ ma już 10 lat
Redakcja

Dołączenie: Śro Cze 17, 2009 12:34 pm

Re: Wałbrzyska PWSZ ma już 10 lat

Postprzez Kimishima Pon Sty 14, 2019 11:57 am

W tym roku bedzie juz 20, ale ten czas leci :D
Nie zastanawiaj sie i sprawdź już teraz https://sinial.pl/produkt/sinial/
Kimishima

Dołączenie: Pon Sty 14, 2019 11:39 am
Miejscowość: Warszawa

Postprzez Voisin Śro Sty 23, 2019 3:01 pm

A ja z delikatnym off-topem: nie chcę pisać magisterki przez dekady, potrzebuję pomocy. Kogoś kto zadba o przypisy, źródła, formę, słowem: wszystko :oops: Szukam w sieci, szukam na forach, bo wśród znajomych nie mam nikogo, kto zna się na ekonomii i pracach dyplomowych.
Voisin

Dołączenie: Śro Sty 09, 2019 2:59 am

Postprzez Voisin Pon Sty 28, 2019 2:24 pm

Voisin napisał(a):A ja z delikatnym off-topem: nie chcę pisać magisterki przez dekady, potrzebuję pomocy. Kogoś kto zadba o przypisy, źródła, formę, słowem: wszystko :oops: Szukam w sieci, szukam na forach, bo wśród znajomych nie mam nikogo, kto zna się na ekonomii i pracach dyplomowych.

UPDATE: znalazłem coś takiego jak https://www.pracazekonomii.pl/pisanie-prac-magisterskich/ i myśle, że warto.
Voisin

Dołączenie: Śro Sty 09, 2019 2:59 am

Postprzez Ocvyia21 Wto Lis 05, 2019 8:27 pm

bardzo dobre lata.
_
obsługa najmu poznań
Ocvyia21

Dołączenie: Wto Lis 05, 2019 7:42 pm

Powróć do Edukacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ