Defekt Muzgó – reanimacja

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Postprzez Redakcja Wto Cze 12, 2012 2:16 pm

Dinozaury polskiego punk – rocka powracają na scenę. Zespół „Defekt Muzgó” w tym roku będzie obchodził swoje 30 urodziny. W odświeżonym składzie planuje jubileuszowy benefis oraz trasę koncertową. Muzycy nagrali również hymn dla Arkadiusza Kaczmarka, kickboksera który już 27 maja powalczy o tytuł Mistrza Świata. Defekt Muzgó rozpoczął działalność w latach 80. Największą sławę przyniósł im występ na Jarocińskim festiwalu w 1991 roku. Na przełomie XX i XXI wieku niesforni punk – rockowcy na przemian zawieszali i wznawiali działalność. Do składu dołączył niedawno menadżer i nowy wokalista kapeli Irek Jeż. „Defekt” gra również, ze swoim starym basistą, Bogdanem Kocikiem, bardziej znanym jako „Victor”. - Dołączył do nas drugi gitarzysta.

Autor:

Czytaj więcej na: Defekt Muzgó – reanimacja
Redakcja

Dołączenie: Śro Cze 17, 2009 12:34 pm

Re: Defekt Muzgó – reanimacja

Postprzez Janeq Sob Wrz 22, 2018 12:13 pm

To były czasy...
Janeq

Dołączenie: Sob Wrz 08, 2018 3:44 pm

Postprzez Cylolin Czw Sie 01, 2019 6:31 pm

Nie słyszałam o tym wcześniej.

__

TokarkaStolowa.pl
Cylolin

Dołączenie: Pon Lip 29, 2019 10:11 pm

Postprzez MArtoKowsKi Pią Wrz 13, 2019 5:16 pm

Ja już ich nie słuchałem bardzo dawno.
MArtoKowsKi

Dołączenie: Pią Wrz 13, 2019 5:13 pm

Postprzez 15Nikosiulek Nie Paź 06, 2019 5:52 pm

Pamiętam, że kiedyś ich słuchałem naprawdę bardzo dużo :)
15Nikosiulek

Dołączenie: Nie Paź 06, 2019 5:43 pm

Postprzez Tyfu Czw Paź 17, 2019 8:25 am

A ja uważam, że czasami takie reaktywacje nie są potrzebne i trzeba wiedzieć "kiedy ze sceny zejść niepokonanym".
Wielu fanów pewnie z checią wybierze się na koncert, ale nowe materiały od tego typu "oldschoolowych" zespołów, które wieki świetności mają już za sobą, często są nie wypałem.
Niemniej jednak, będę śledził!
Tyfu

Dołączenie: Czw Paź 17, 2019 8:20 am

Postprzez Michalos Pią Paź 25, 2019 2:24 pm

A ja w porównaniu do przedmówcy cieszę się jak dziecko :D Super będzie ich jeszcze usłyszeć w nowym wydaniu, dzisiejszej scenie muzycznej przyda się zespół taki jak ten
Michalos

Dołączenie: Pon Wrz 09, 2019 10:30 am
Miejscowość: Rotterdam

Powróć do Muzyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ