Potrącona na pasach

Informacje motoryzacyjne z Wałbrzycha, okolic i nie tylko

Postprzez Redakcja Śro Maj 16, 2012 7:41 am

Pogotowie ratunkowe zabrało 58-letnią kobietę, która została potrącona na przejściu dla pieszych przy rondzie obok Tesco. Poszkodowana po udzieleniu pierwszej pomocy została zwolniona ze szpitala do domu. Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed południem. Kobieta przechodziła przez przejście dla pieszych obok ronda przy hipermarkecie Tesco. W dół, ulicą Długą, jechała 23-letnia kobieta. Nie zdążyła zahamować i potrąciła na pasach pieszą. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Poszkodowana została przewieziona do szpitala. Miała stłuczoną nogę. Po badaniu została zwolniona do domu. (red)

źródło: 30minut

Autor:

Czytaj więcej na: Potrącona na pasach
Redakcja

Dołączenie: Śro Cze 17, 2009 12:34 pm

Re: Potrącona na pasach

Postprzez daniel44 Pią Lip 20, 2018 11:57 am

To jest ohydne że kierowcy w ogóle nie uważają jak druga osoba przechodzi przez pasy.Tacy kierowcy powinni być karane długim więzieniem.
daniel44

Dołączenie: Pią Lip 20, 2018 11:47 am

Postprzez etja Pią Lip 20, 2018 3:53 pm

najlepsze jest to że nie raz się spotkałam z tym że albo zostałam obtrąbiona albo prawie potrącona, a mieszkam przy szkole!
Jak wygląda pielęgnacja biustu w gabinecie kosmetycznym i czy warto ją wybrać? Sprawdź!
etja

Dołączenie: Czw Lip 19, 2018 2:19 pm

Postprzez samier Śro Sie 22, 2018 11:08 am

o boze ja sam mialem wypadek !
samier

Dołączenie: Śro Sie 22, 2018 10:38 am

Postprzez ewela Pią Lis 23, 2018 10:00 am

obie strony muszą uważać, zarówno kierowcy jak i przechodni. Więcej wyobraźni!
ewela

Dołączenie: Pią Lis 23, 2018 9:50 am

Postprzez Kasia_O Śro Kwi 10, 2019 12:46 pm

W tamtym miejscu niestety bardzo często bywają wypadki
Kasia_O

Dołączenie: Pon Kwi 01, 2019 9:10 am

Postprzez Innocentx Pią Kwi 26, 2019 12:52 pm

No niestety, w mojej rodzinie też zdarzył się tam wypadek. Ciocię potrącił na pasach jakiś gość w beemce i uciekł z miejsca zdarzenia. Dobrze, że dostała odszkodowanie od ubezpieczyciela i nie musiała się długo ciągać po sądach, bo też już swoje lata ma.
Innocentx

Dołączenie: Nie Lut 10, 2019 10:36 pm

Postprzez Innocentx Pon Maj 06, 2019 2:23 pm

Innocentx napisał(a):No niestety, w mojej rodzinie też zdarzył się tam wypadek. Ciocię potrącił na pasach jakiś gość w beemce i uciekł z miejsca zdarzenia. Dobrze, że dostała odszkodowanie od ubezpieczyciela i nie musiała się długo ciągać po sądach, bo też już swoje lata ma.

:roll:
Innocentx

Dołączenie: Nie Lut 10, 2019 10:36 pm

Postprzez kozi44 Pon Wrz 02, 2019 2:01 pm

mój brat znalazł wideorejestratory sklep i kupił sobie jakiś sredniej jakości. Wszystko nagrywa, zapisuje na karcie pamięci i w przypadku jakiego wypadku ma naoczny dowód. Widziałem ze co raz więcej się ich pojawia w samochodach
kozi44

Dołączenie: Czw Lip 11, 2019 2:43 pm

Powróć do Motoryzacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ