Oryginalna i wyjątkowa biżuteria

Wywiady, rozmowy z osobami związanymi z Wałbrzychem, okolicami i nie tylko.

Postprzez Redakcja Pon Lis 21, 2011 10:05 am

Tworzy w głowie i w rękach. Stosuję różne techniki: klejenie, wyplatanie czy skręcanie. Wciąż eksperymentuje. Po to, by nie było nudno. Rozmowa z Esterą Grabarczyk.

- Od czego zaczęła się przygoda z biżuterią?

- W zasadzie od zawsze kombinowałam, przetwarzałam, doszywałam ale tak naprawdę moja przygoda zaczęła się od wzięcia udziału w targach dla artystów rzemieślników 2010 w Świebodzicach. W maju 2010 właśnie po targach z moimi drutami dostrzegła mnie wałbrzyska telewizja i powstał reportaż Kalejdoskop Rozmów - Estera Grabarczyk. Rodzinka motywowała mnie do dalszych działań i zaczęłam nawiązywać współpracę z galeriami

internetowymi oraz szykować się na targi 2011. Na targach był wywiad w telewizji Świdnickiej Babskie TV. Po tych targach – powiem szczerze - lawina ruszyła. Jednak wówczas byłam skoncentrowana na indywidualnej wystawie zorganizowanej przez WOK, która odbyła się 19 maja i nosiła tytuł ,,Ze wszystkiego i z niczego”‚ –Kolejnym etapem było przyjęcie mnie przez urząd Miejski miasta Wałbrzych w poczet konkursu Wałbrzyszanie i ich pasje. W dniach 24-25 września zostałam zaproszona do udziału w Jarmarku Regionalnym zorganizowanym w galerii Victoria. Następnie wzięłam udział w wystawie zbiorowej zorganizowanej przez WOK i stowarzyszenie ,,Radość życia”‚ Intensywnie też zaczęłam pracować nad stworzeniem własnej strony internetowej - sklepu www.fascymania.pl obecnie w budowie gdzie będzie możliwość zobaczenia i kupienia moich prac, a także prac innych projektantów. Prace te oczywiście też do nabycia w sklepie stacjonarnym przy ulicy Dmowskiego 10. Wspomniałam o nawiązaniu współpracy z galeriami internetowymi i z jedną z galerii. Świetnie mi się z nimi współpracuje. Moim sukcesem jest to, iż jedna z moich prac znalazła się w sesji zdjęciowej w październikowymAvantii, na 58 str. Pani Joanna, właścicielka www. Moja fanaberia, znalazła również dojście do miesięcznika Naj. Prawdopodobnie do sesji zdjęciowej pójdzie kilka moich prac. Czekam zatem na grudzień.

Autor:

Czytaj więcej na: Oryginalna i wyjątkowa biżuteria
Redakcja

Dołączenie: Śro Cze 17, 2009 12:34 pm

Re: Oryginalna i wyjątkowa biżuteria

Postprzez darisuz33 Nie Wrz 23, 2018 10:03 am

Moim zdaniem za wyjątkową biżuterie trzeba zapłacić bardzo dobrze.Wiem co piszę bo często kupuje biżuterie dla mojej żony.
darisuz33

Dołączenie: Nie Wrz 23, 2018 9:56 am

Postprzez Sebring Czw Lut 07, 2019 2:33 pm

Pogratulować pasji i umiejętności. Może to będzie pomysł na życie i konkretny zarobek???
Oryginalna i osobista biżuteria to zawsze świetny prezent. Np. ja ostatnio na https://angel-srebro.pl/bizuteria-z-grawerem/wisiorek-z-grawerem wziąłem ostatnią sztukę personalizowanych błyskotek :twisted:
Sebring

Dołączenie: Sob Sty 12, 2019 2:35 pm

Postprzez MonikaU Śro Lut 20, 2019 6:19 pm

Bardzo lubię różnego rodzaju biżuterię i jeśli mam tylko okazję to ją po prostu kolekcjonuję. Czasami nawet sama coś sobie wykonam. Do tego wykorzystuję półfabrykaty jubilerskie https://pl.silvexcraft.eu/2-polfabrykaty-jubilerskie dzięki którym wiem co się składa na dany wyrób jubilerski.
MonikaU

Dołączenie: Nie Paź 21, 2018 7:09 pm

Postprzez warek Czw Sie 08, 2019 5:50 pm

Wiele kobiet uwielbia biżuterię i kupuje ją bardzo często. Sama mam minimalną ilość biżuterii.
warek

Dołączenie: Czw Sie 08, 2019 5:45 pm

Postprzez Hadrian45 Pią Sie 09, 2019 4:54 pm

Bardzo ciekawy temat :D
Hadrian45

Dołączenie: Pią Sie 09, 2019 4:53 pm

Powróć do Wywiady

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ