Rynek zatrudnienia i polityka społeczna

Spółdzielnie socjalne, przedsiębiorczość społeczna w Wałbrzychu i okolicach

Postprzez Redakcja Śro Lut 15, 2012 11:09 am

Coraz więcej osób decyduje się na założenie własnej działalności gospodarczej, a mimo zmniejszających się stale środków na wspomaganie przedsiębiorców, wcale nie maleje liczba zatrudnianych przez nich osób. W polityce społecznej czekają nas duże zmiany - dotyczące głównie pieczy zastępczej oraz kształtu placówek opiekuńczo-wychowawczych, w których docelowo może zamieszkiwać nie więcej niż czternastu podopiecznych.

Autor:

Czytaj więcej na: Rynek zatrudnienia i polityka społeczna
Redakcja

Dołączenie: Śro Cze 17, 2009 12:34 pm

Re: Rynek zatrudnienia i polityka społeczna

Postprzez mirek443667 Wto Paź 16, 2018 9:43 am

Ostatnio dostałem pracę i za pieniądze zarobione kupuje dużo ze sklepu https://najutro24.pl/Narzedzia-c25 .
mirek443667

Dołączenie: Wto Paź 16, 2018 9:39 am

Postprzez Luczek Pon Paź 22, 2018 1:40 pm

Założenie własnej działalności to duża odpowiedzialność. Nie wiedziałem tego dopóki sam nie otworzyłem firmy. Okazało się, że strona internetowa jest jedną z najważniejszych rzeczy jeśli chce się zdobyć nowych klientów dlatego korzystam z usług firmy Hekko. Oferuje min. in. bardzo tani hosting stron
Luczek

Dołączenie: Pon Paź 08, 2018 9:07 am

Postprzez Losias87 Śro Sie 07, 2019 2:09 pm

Dobrze o tym wiedzieć.

__

ortodonta Szczecin
Losias87

Dołączenie: Śro Sie 07, 2019 1:57 pm

Powróć do Spółdzielnie Socjalne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ