Depilacja laserowa

Zdrowie, akcje zdrowotne, pomoc lekarska w Wałbrzychu i okolicach

Re: Depilacja laserowa

Postprzez dajana Pon Kwi 15, 2019 9:13 am

Nigdy nie miałam przyjemności iść na depilację laserową, bo uważam, ze nie jest to dla mnie. Ogólnie to powiedziałam sobie dość i stwierdziłam, że nie będę się zachowywać jak babo-chłop, muszę zadbać o siebie. Patrzyłam już na Karbownice na Ceneo.pl , podkłady i kosmetyki do mojej cery, mam nadzieję coś odpowiedniego znaleźć. Dość patrzenia w lustro i wstydzenia się!
dajana

Dołączenie: Pią Sty 25, 2019 9:45 pm

Postprzez Bernold12 Sob Kwi 27, 2019 12:07 pm

Polecam serdecznie depilację laserową świetna sprawa. Zobaczcie na stronę http://tarkiewicz.pl/ tam macie ciekawe oferty.
Bernold12

Dołączenie: Wto Mar 20, 2018 3:20 pm

Postprzez dionizy_euro Pią Cze 07, 2019 1:53 pm

Obecnie zabiegi depilacji oprócz laserowej coraz częściej pojawiają się również w formie depilacji woskiem.Beauty Lux w Warszawie to specjalistyczne miejsce które takie kursy depilacji właśnie organizuje. Kursy zawodowe są organizowane w wymiarze 8 oraz 16 godzin i osobno dla kobiet oraz mężczyzn. Kursant zyskuje realną wiedzę oraz potwierdzenie kompetencji, oprócz tego duży nacisk stawiany jest na walkę z nadmiernym owłosieniem a nie tylko na poprawę kondycji osób depilujących się regularnie i chcących uzyskać lepsze efekty. Świadczy to o dobrym przygotowaniu dla każdego pacjenta, nie tylko wybranych.
dionizy_euro

Dołączenie: Wto Mar 19, 2019 10:14 pm

Postprzez misi3k Wto Cze 18, 2019 12:24 pm

ja po depilacji cierpiałam na mocne wysuszenie skóry, wtedy koleżanka poleciła mi suplement o nazwie Neoglandyna Postanowiłam kupić i po miesiącu zażywania zauważyłam znaczącą różnice. Neoglandyna sprawdza się w przypadku niedoboru GLA, który może się objawiać suchą i łuszczącą się skórą! POLECAM
misi3k

Dołączenie: Śro Gru 07, 2016 11:59 am

Postprzez Kamila38 Sob Cze 22, 2019 1:59 pm

Polecam na usuwanie owłosienia lasery diodowe Laser diodowy 808 to najnowsza technologia walki z niechcianym owłosieniem. Dzięki zastosowanej długości fali możemy trwale pozbyć się włosów już po kilku zabiegach
Kamila38

Dołączenie: Pon Gru 03, 2018 10:36 am

Postprzez Kasia_O Śro Cze 26, 2019 11:59 am

Za niedługo wyjeżdzam na wakację i rozważam depilację laserową, choć nie wiem, czy lato to dobry okres na wykonanie tego typu zabiegu. Jak to jest z tą depilacją laserową w lecie? Ile należy odczekać zanim zaczniemy oplacać ciało?
Kasia_O

Dołączenie: Pon Kwi 01, 2019 9:10 am

Postprzez Kasia_O Czw Lip 04, 2019 1:06 pm

Ja sama przed planowanym urlopem wybieram się na zabieg depilacji. Umówiłam się na depilację laserową w tej klinice w Warszawie.
Kasia_O

Dołączenie: Pon Kwi 01, 2019 9:10 am

Postprzez Engel Wto Sie 20, 2019 1:34 pm

Depilacja laserowa dla mnie jest zbyt ostrą formą. Zdecydowanie preferuje plastry z woskiem na zimno i na ręce na gorąco. Odkąd trafiłam kiedyś do kosmetyczki w Bydgoszczy na zabiegi moja skóra stała się gładka. A znalazłam jej salon przez https://www.bydgoszczak.pl
Engel

Dołączenie: Wto Lip 02, 2019 2:28 pm

Postprzez roses Pią Gru 13, 2019 2:25 pm

O ile oczywisćie jest to porządny laser https://estetycznie.pl/sponsorowane/680 ... ie-wloskow

Na stronie jest opisane jak wybrać odpowiedni laser do depilacji. Wiele gabinetów reklamuje laser ipl, ale prawda jest taka, ze nie jest to laser ale urządzenie do depilacji światłem.Depilacja taka nie jest w stanie dać trwałych efektów i usunie włosy jedynie na 6-8 tygodni a nie o to chodzi w depilacji laserowej. Tylko o to aby usunąć włoski na stałe.

Najlepsze gabinety mają obecnie laser light sheer duet.
roses

Dołączenie: Pią Gru 13, 2019 12:50 pm

Poprzednia

Powróć do Zdrowie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ