Dla agroturystów

Agroturystyka, gospodarstwa agroturystyczne w Wałbrzychu i okolicach

Re: Dla agroturystów

Postprzez MargoRav Nie Cze 02, 2019 5:18 pm

Też jestem za tym by jak najwięcej było agroturystyki i żeby była ona promowana w każdym regionie. Musi dbać i współżyć z naturą a agroturystyka bardzo dobrze nam to umożliwia.
MargoRav

Dołączenie: Pon Maj 20, 2019 11:06 am

Postprzez Wałbrzych123 Wto Cze 04, 2019 7:16 pm

Certyfikaty przyznawane gospodarstwom są dobrze postrzegane przez turystów :) coraz więcej ludzi zwraca uwagę na takie rzeczy. Może nie kieruje się tylko certyfikatami i papierologią, ale jest to znak, że warto tam pojechać i sprawdzic :D
Wałbrzych123

Dołączenie: Wto Cze 04, 2019 7:13 pm

Postprzez elbertyna Pon Cze 17, 2019 11:17 pm

Bardzo lubię agroturystyczne gospodarstwa. Spędzałam w nich swoje wakacje co roku :D Myślę, że jeśli kiedykolwiek założę rodzinę to będę to również praktykować z moimi najbliższymi. Nic nie zastąpi kontaktu z naturą.
elbertyna

Dołączenie: Pon Cze 17, 2019 10:43 pm

Postprzez izuni Sob Cze 22, 2019 8:35 pm

Agroturystyka to świetna sprawa - bardzo lubię korzystać z usług takich gospodarstw. Można w ciszy i spokoju odpocząć sobie od zgiełku miasta. A kontakt z przyrodą to coś nieocenionego i niezastąpionego, przynajmniej w moim odczuciu.
izuni

Dołączenie: Sob Cze 22, 2019 8:18 pm

Postprzez dionizy_euro Czw Cze 27, 2019 7:28 pm

Całkiem niedaleko Wałbrzycha można znaleźć ciekawe klimaty agroturystyczne, w cudownym otoczeniu Parku Krajobrazowego Gór Opawskich można znaleźć ciekawe miejsca które oprócz cudownej okolicy, zieleni i spokoju oferują odrobinę relaksu. https://ogis.pl/o/ogloszenie/pokoj-z-jacuzzi w cenie dostęp do grilla, możliwość skorzystania z sauny oraz jacuzzi. Doskonały klimat na każdą porę roku.
dionizy_euro

Dołączenie: Wto Mar 19, 2019 10:14 pm

Postprzez dionizy_euro Wto Lip 02, 2019 6:15 pm

Podczas pobytu w agroturystyce można wrócić klimatem do czasu okresu PRL można sięgnąć po ciekawą powieść. https://virtualo.pl/blog/recenzenci-prz ... iego-w219/ Kult Łukasza Orbitowskiego to powieść która dzieje się w latach 1983, czasach bardzo trudnych dla Polski. Jest tam opisanych wiele elementów historycznych. Książka dostępna w serwisie Virtualo, zachęcam do zapoznania się z recenzją jak i samą książką.
dionizy_euro

Dołączenie: Wto Mar 19, 2019 10:14 pm

Postprzez samuelddarden Śro Lip 10, 2019 8:23 am

Miła odpowiedź w odpowiedzi na ten problem z mocnymi argumentami i wyjaśnieniem wszystkiego na ten temat. zombs royale
samuelddarden

Dołączenie: Śro Lip 10, 2019 8:05 am

Postprzez Joannica Pon Wrz 09, 2019 2:52 pm

Moim głównym hobby są sztuki walki i postanowiłam zacząć trenować boks warszawa :) Znalazłam super szkołę Akademia Walkio gdzie zajęcia prowadzą zawodowi bokserzy :) Bardzo polecam właśnie otwiera się nowa grupa dla początkujących http://akademiawalki.com/
Joannica

Dołączenie: Czw Wrz 05, 2019 2:57 pm

Postprzez timona Pon Wrz 16, 2019 12:06 pm

Uwielbiam wyjeżdżać na wakacje do gospodarstw agroturystycznych - kojarzą mi się z dzieciństwem które spędziłam na wsi. Co prawda mieszkam teraz w mieście, ale wciąż z nostalgią wracam do tych pięknych chwil.
timona

Dołączenie: Pon Wrz 16, 2019 11:47 am

Poprzednia

Powróć do Agroturystyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ