Biznesmeni i społecznicy w jednym

Spółdzielnie socjalne, przedsiębiorczość społeczna w Wałbrzychu i okolicach

Postprzez Redakcja Wto Kwi 17, 2012 1:57 pm

Wałbrzyskie centrum budowlane Sirbud otrzymało wyróżnienie w kategorii Dolnośląski Filantrop Roku. Dolnośląskim Przedsiębiorcą Społecznym 2011 roku została Spółdzielnia Socjalna Patron z Jeleniej Góry. Podczas uroczystej gali wyróżniono również jednostki samorządu terytorialnego, produkty lokalne oraz filantropów, którzy wykazywali się umiejętnością łączenia ekonomii oraz inicjatyw prospołecznych.- Zmieniła się nieco formuła w stosunku do roku ubiegłego. Oddzieliliśmy kategorię „wolontariusz” i zrobiliśmy dla niej osobna galę. – tłumaczy Anna Kacperska z Fundacji Rozwoju Ekonomii Społecznej- Poszerzyliśmy jednak ideę konkursu o „Dolnośląski Produkt Lokalny” – dodaje współorganizatorka. Kapituła konkursu nie miała łatwego zadania. Spośród paru dziesięciu nominowanych musiała wybrać laureatów oraz wyróżnienia w 4 kategoriach. Wśród Dolnośląskich Produktów Lokalnych najlepszy okazał się Jarmark Tkaczy Śląskich i Kwiatu Lnu, organizowany w Lubawce. Z kolei jako samorząd, który wspiera organizacje pozarządowe, ekonomię społeczną oraz lokalne inicjatywy, bezapelacyjnie wybrano gminę Żmigród. - Cieszymy się, że trzeci sektor rozwija się u nas tak prężnie. Te organizacje pewne sprawy, które wynikają z zadań gminy, robią często lepiej i taniej. Widać po prostu, że członkom chce się pracować skrupulatnie i czerpią z tego przyjemność - opowiada Robert Lewandowski, burmistrz gminy Żmigród. W kategorii Dolnośląski Filantrop Roku wyróżnienie przyznano wałbrzyskiemu centrum budowlanemu „Sirbud” , które prowadzone jest przez Daniela Sipa oraz Dorotę Barańską.

Autor:

Czytaj więcej na: Biznesmeni i społecznicy w jednym
Redakcja

Dołączenie: Śro Cze 17, 2009 12:34 pm

Re: Biznesmeni i społecznicy w jednym

Postprzez darek443aa Pon Gru 03, 2018 8:41 pm

Dla mnie to jest bardzo dziwne,ale ja w to na pewno nie będę się włączał. Taki jestem.
darek443aa

Dołączenie: Pon Gru 03, 2018 8:35 pm

Postprzez pukla Wto Lut 19, 2019 5:49 pm

Żeby dobrze prowadzić biznes i mieć zadowalające dochody polecam wykupienie szkolenia online, sesji biznwsowej lu menadżerskiej coachingowej z zakresu autoprezentacja wzory Ja dopiero po odbyciu takiego kursu przekonałam się jak takie zajęcia z trenerem i nauka radzenia sobie ze stresem pomagają w życiu zawodowym i prywatnym.
pukla

Dołączenie: Pią Lis 02, 2018 3:32 pm

Postprzez borat Pon Kwi 08, 2019 1:32 pm

Zazdroszcze troche takim ludziom ktorzy potrafia prowadzic biznesy na duza skale. Potrzeba do tego nie tylko odwagi ale takze odpowiedniego planowania wszystkiego od podstaw. W sieci mozna znalezc natomiast kilka ciekawych poradnikow mowiacych o tym jak podejsc do calego zagadnienia. Glownie chodzi o znalezienie sobie dobrego rynku zbytu .. czesto duze zapotrzebowanie jest w branzach specjalistycznych. Mam tutaj na mysli takie z wykorzystaniem sprzetu do zadan ciezkich typu - https://jlg.com.pl/ Najwiekszym atutem jest mozliwosci podpisywania zlecen na naprawde pokazne sumy. Wszystko rozbija sie o to czy bedziemy w stanie zrealizowac powierzone nam cele w odpowienich ramach czasowych. Nie obejdzie sie dlatego bez inwestowania w dobrej jakosci sprzet, nadajacy sie do pracy w trudnych warunkach. Zawsze warto zapytac sie o opinie w firmie JLG .. tam jest caly sztab specjalistow znajacych sie dokladnie na rzeczy.
borat

Dołączenie: Wto Lip 10, 2018 6:00 pm

Powróć do Spółdzielnie Socjalne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ