Wielkie atrakcje w Filharmonii Sudeckiej

Muzyka, imprezy oraz wydarzenia muzyczne w Wałbrzychu i okolicach

Postprzez Redakcja Śro Lip 04, 2012 11:41 am

Filharmonia Sudecka na najbliższe dwa tygodnie przygotowała dwie wielkie atrakcje. Pierwszą z nich jest uroczysty koncert wieńczący XXXIV sezon artystyczny, który odbędzie się 22.06.2012r. o godzinie 19.00 w Kościele pw. Św. Aniołów Stróżów w Wałbrzychu. Nieprzypadkowo zostało wybrane właśnie to miejsce, gdyż jak żadne inne stworzy ono wspaniałą atmosferę do tak wzniosłego dzieła, jakim jest Oratorium „Woła nas Pan” Włodzimierza Korcza. W koncercie wezmą udział: Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Sudeckiej, Akademicki Chór Politechniki Wrocławskiej, Chór Zespołu Szkół Muzycznych im. S. Moniuszki w Wałbrzychu oraz znani polscy wokaliści: Alicja Majewska, Ewa Uryga, Dorota Osińska, Zbigniew Wodecki, Jacek Wójcicki i Marek Bałata. Nie zabraknie także samego kompozytora Włodzimierza Korcza, który zagra na fortepianie, a całość poprowadzi Jerzy Kosek

Autor:

Czytaj więcej na: Wielkie atrakcje w Filharmonii Sudeckiej
Redakcja

Dołączenie: Śro Cze 17, 2009 12:34 pm

Re: Wielkie atrakcje w Filharmonii Sudeckiej

Postprzez rita Śro Gru 13, 2017 6:25 pm

Nie wiecie kiedy znowu będzie koncert Starego Dobrego Małżeństwa? Ich ostatni koncert odbył się w Filharmonii Sudeckiej w 2015 roku. Było to bodajże na wiosnę. Od tego czasu możemy jedynie zobaczyć ich we Wrocławiu. Szkoda. Myślę że SDM to kawał historii niejednej osoby. Lubię o nich zbierać różne ploteczki. Niedawno odkryłam ciekawy artykuł na blogu lifestylowym Inside Your Life .
Image
rita

Dołączenie: Sob Mar 08, 2014 6:36 pm

Re: Wielkie atrakcje w Filharmonii Sudeckiej

Postprzez nikol22 Pią Cze 22, 2018 8:35 am

Kiedyś chciałbym być w tej filharmonii Sudeckiej. Tylko nie wiem czy będzie mi to dane jeszcze w tym życiu bo już nie dużo mi zostało.
nikol22

Dołączenie: Pią Cze 22, 2018 8:31 am

Powróć do Muzyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ