Być posłem

Polityka, politycy, partie polityczne w Walbrzychu i okolicach

Postprzez Redakcja Czw Sie 08, 2013 1:37 pmW przerwie między spotkaniami z wyborcami, a kolejnym posiedzeniem Sejmu, posłanka Izabela Katarzyna Mrzygłocka opowiada, jak udaje jej się pogodzić obowiązki parlamentarzysty w regionie, funkcję wiceprzewodniczącej w Klubie Parlamentarnym PO oraz szefowanie w Radzie Ochrony Pracy.

- Już od 8 lat jako Poseł RP dzieli Pani życie między Wałbrzychem a Warszawą. Czy można powiedzieć, że Warszawa jest Pani drugim domem?

- Częstokroć podkreślam, że jestem wałbrzyszanką z urodzenia i z zamiłowania związaną z regionem. To tu się urodziłam i dorastałam. Tu założyłam rodzinę. Nigdy nie planowałam przeprowadzki czy wyjazdu i też nigdy nie przypuszczałam, że stolica stanie się dla mnie drugim domem. Wszystko zaczęło się w 2005 roku, kiedy to dzięki poparciu mieszkańców naszego regionu zostałam wybrana do Sejmu. Można powiedzieć, że zostałam częściowo oddelegowana do Warszawy. To chyba naturalne, że po pewnym czasie to miasto stało się mi bliskie. Warszawa to przed wszystkim miejsce, w którym pracuję na rzecz mieszkańców, na rzecz rozwoju Wałbrzycha i regionu.

- Dom nierozerwalnie łączy się z rodziną i przyjaciółmi. Czy w Warszawie, w Sejmie jest miejsce i czas na przyjaźń oraz serdeczne relacje?

Autor:

Czytaj więcej na: Być posłem
Redakcja
 
Posty: 11215
Dołączenie: Śro Cze 17, 2009 12:34 pm

Re: Być posłem

Postprzez mare455c Wto Mar 13, 2018 2:39 pm

Agencja http://www.chelmsford-escorts.com/ to miejsce, w którym znajdziesz wiele pań do towarzystwa, które chętnie spełnią Twoje najskrytsze potrzeby i oczekiwania. Agencja działa na terenie całego Londynu. Jeśli chcesz umówić się z dziewczyną, wystarczy zadzwonić.
mare455c
 
Posty: 1
Dołączenie: Wto Mar 13, 2018 2:37 pm


Powróć do PolitykaKto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ
cron