Espresso z Michałem Borzemskim

Wywiady, rozmowy z osobami związanymi z Wałbrzychem, okolicami i nie tylko.

Postprzez Redakcja Śro Sty 17, 2018 1:04 pm

Z trenerem, pasjonatem koszykówki i futbolu amerykańskiego rozmawia Paweł Szpur.

Michał, czy masz rozdarte serce pomiędzy koszykówką a futbolem amerykańskim?
Nie do końca rozdarte, ponieważ kiedy kończy się sezon koszykarski, zaczyna się futbol, a kiedy kończy się futbol, zaczyna się koszykówka. Może delikatnie się to zazębia. Nie jest to konflikt sportowy.

Autor: 30minut.pl

Czytaj więcej na: Espresso z Michałem Borzemskim
Redakcja

Dołączenie: Śro Cze 17, 2009 12:34 pm

Re: Espresso z Michałem Borzemskim

Postprzez karede Śro Sty 24, 2018 2:20 pm

pyszna kawa to lubie !
karede

Dołączenie: Wto Sty 23, 2018 5:17 pm

Postprzez Bernold12 Nie Paź 14, 2018 7:05 pm

Jeśli szukacie sklepu internetowego gdzie kupicie artykuły spożywcze w niskich cenach to polecam zajrzeć na stronę herbata z bergamotką możecie kupić rzeczy w cenach hurtowych. Polecam serdecznie.
Bernold12

Dołączenie: Wto Mar 20, 2018 3:20 pm

Postprzez KamilZa Śro Wrz 11, 2019 7:09 pm

Ja również bardzo lubię napić się codziennie mojej ulubionej kawy. Najbardziej smakuje mi kawa ziarnista, którą przygotowuję na bazie metody przelewowej. Do tego celu używam specjalnego dzbanka, w który swego czasu zaopatrzyłem się w sklepie na https://duka.com/pl/jedzenie-i-serwowanie-potraw/kawa-i-herbata. Dzięki przelewaniu gorącej wody przez zmielone ziarna otrzymuję kawę o bardzo delikatnym smaku. Polecam ją przyrządzić każdemu kawoszowi. Mi ona bardzo posmakowała i przypadła do gustu.
KamilZa

Dołączenie: Pią Mar 08, 2019 2:07 pm

Postprzez martawrzaca Pon Sty 04, 2021 11:39 am

Przygotowanie kawy to dość szeroki temat. Patrząc na to jakie panują od kilku lat trendy to coraz częściej znajdziemy w naszych domach ekspress ciśnieniowy. Przez rosnącą popularność, ceny zeszły do akceptowalnego poziomu. Dlatego jak lubimy często pić filiżankę swojej ulubionej czarnej, to szybko ta inwestycja się zwróci. Pytanie jakie należy sobie zadać to jaki rodzaj kawy będziemy wybierać. To co znajdziemy w typowych sklepach ciężko nazwać jej mianem ponieważ jest to niskiej jakości produkt. Zresztą można to bardzo szybko poznać po cenie i braku podstawowych informacji. Dla nas najważniejsze są takie parametry jak kraj pochodzenia, rodzaj obróbki czy stopień palenia. Jeśli chodzi o wysokiej jakości produkt to tylko kawa specialty będzie w stanie zaspokoić nasze wygórowane wymagania. Zazwyczaj znajdziemy je w palarniach takich jak - https://tucafe.pl/ bo tylko tam mamy gwarancję tego co kupujemy. Możemy także liczyć na profesjonalną poradę odnośnie samego wyboru.
martawrzaca

Dołączenie: Pon Mar 11, 2019 7:42 pm

Powróć do Wywiady

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ