Zmień chaos w porządek

Sprawy mieszkaniowe, lokalowe, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie w Wałbrzychu i nie tylko.

Postprzez Redakcja Pon Kwi 13, 2015 1:23 pm

Firma Elfa to działający od 1948 roku szwedzki producent kreatywnych systemów przechowywania. Obecnie ich oferta dostępna jest w przeszło 25 krajach. Tym samym firma jest światowym liderem w dostarczaniu tego typu rozwiązań.

Asortyment Elfy obejmuje systemy koszy mesh, systemy półek wykonanych ze stali i drewna oraz robione na miarę drzwi przesuwne dające szeroki wybór kilku solidnych profili aluminiowych oraz niespotykanego na Polskim rynku systemu jezdnego gwarantującego płynną i stabilną pracę. Firma dostarcza około stu wypełnień drzwiowych wykonanych z ciekawych materiałów w bogatej palecie kolorów. Elfa produkuje elastyczne systemy półek, koszy i wieszania oferujące prosty i podlegający reorganizacji montaż naścienny oraz wolnostojący. Na bazie konstrukcji systemów Elfa możemy wyposażyć garderobę, szafę, garaż, schowek, spiżarnię, wiatrołap oraz wiele innych pomieszczeń.

Autor: 30minut.pl

Czytaj więcej na: Zmień chaos w porządek
Redakcja

Dołączenie: Śro Cze 17, 2009 12:34 pm

Re: Zmień chaos w porządek

Postprzez krzesimir Nie Lip 24, 2016 12:52 pm

W 1766 roku król Stanisław August Poniatowski zadecydował się założyć Mennicę Polską by służyła Polsce, w czasach gdy zbliżały się jej rozbiory. Własna Mennica, własna rafineria złota umożliwiały bezpieczne inwestycje tym co chcieli się uchronić przed zbliżającą okupacją. Podobnie jak dziś niektóre te najdroższe monety bite przez Mennicę Polską umożliwiały nawet kupno dużego domu https://www.mennica.com.pl/produkty-inw ... we-katalog . Dziś do takich monet należy złoty Merentibus ze Stanisławem Augustem Poniatowskim o wartości 10 000 dolarów nowozelandzkich, co odpowiada 270 000 złotych. Nie jest to wygodny środek płatniczy nie tylko z uwagi na wartość (- ciężko by było wydać resztę kupując lody), ale również wagowo. Moneta ta waży 1 kg i jest wykonana z czystego złota próby Au 999,9
Image
krzesimir

Dołączenie: Pon Lip 14, 2014 3:43 pm

Postprzez kondziax Śro Lut 08, 2017 5:11 pm

Kiepska reklama :P
kondziax

Dołączenie: Wto Lut 07, 2017 9:06 pm

Postprzez magda11 Czw Mar 22, 2018 10:16 pm

Przedstawiona oferta wygląda ciekawie. A czy ktoś dokonywał zakupu w tej firmie? Warto?
Witam, polecam bezglutenowe chleby
magda11

Dołączenie: Czw Mar 22, 2018 9:47 pm

Postprzez misi3k Śro Kwi 04, 2018 9:15 am

w moim domu dużą zmianą było zakupienie porządnego legowiska dla kota, tutaj znalazłam fajne legowiska https://www.krakvet.pl/legowiska-dla-kotow-c-151.html teraz kot ma wszystkie zabawki w jednym miejscu i jest o wiele spokojniejszy :)
misi3k

Dołączenie: Śro Gru 07, 2016 11:59 am

Postprzez MonikaU Pią Kwi 12, 2019 2:22 pm

Tak właśnie czasami wychodzi reklama, jeśli ktoś nie bardzo ma pojęcie jak się ją robi. Dlatego ja bez żadnego zastanowienia zdecydowałam się na social media marketing https://tearsofjoy.pl/social-media-marketing/ gdyż jestem przekonana, że to był najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać w kontekście reklamy w internecie.
MonikaU

Dołączenie: Nie Paź 21, 2018 7:09 pm

Postprzez misi3k Pią Maj 31, 2019 10:15 am

cześć,
my zawsze mieliśmy nie uporządkowaną działkę, w tym roku na wiosnę zleciliśmy wykonanie domku drewnianego - wybraliśmy firmę Eko Architektura! spisali się na medal! zobaczcie http://bezwatpienia.pl/budownictwo/nowo ... etniskowe/ jakie zalety mają ich obiekty :)
misi3k

Dołączenie: Śro Gru 07, 2016 11:59 am

Postprzez Kamila38 Śro Cze 05, 2019 8:29 pm

MonikaU napisał(a):Tak właśnie czasami wychodzi reklama, jeśli ktoś nie bardzo ma pojęcie jak się ją robi. Dlatego ja bez żadnego zastanowienia zdecydowałam się na social media marketing https://tearsofjoy.pl/social-media-marketing/ gdyż jestem przekonana, że to był najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać w kontekście reklamy w internecie.

Jeśli chodzi o reklamę w internecie to może spróbuj czegoś takiego jak Reklama Google ads. evolve-poznan.pl/e-marketing/reklama-google-ads/ To obecnie najszybsza i jednocześnie najbardziej skuteczna forma e-marketingu dla firm. Jest bardzo łatwa i szybka w uruchomieniu. Moim zdaniem to bardzo efektywna forma promocji.
Kamila38

Dołączenie: Pon Gru 03, 2018 10:36 am

Postprzez Rad729 Wto Lip 16, 2019 8:45 am

A jak radzicie sobie z reklamą na rynku zagranicznym? Może warto spróbować poszerzać swoją działalność na inne rynki? Zobacz na linki eng któe mogą dotrzeć do potencjalnych zagranicznych inwestorów.
Rad729

Dołączenie: Wto Paź 30, 2018 11:29 am

Postprzez Gondolier Wto Lip 16, 2019 2:36 pm

Mnie się udało zaprowadzić porządek, jak zmieniłem blaty w kuchni na szklane. Szklarz z Krakowa mi tanio zrobił :)
Gondolier

Dołączenie: Pon Kwi 01, 2019 9:44 am

Następna

Powróć do Twój poradnik domowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ