Wyjątkowa wystawa w Świebodzicach

Imprezy kulturalne, wystawy, teatr, filharmonia, muzeum w Wałbrzychu i okolicach

Postprzez Redakcja Śro Mar 09, 2011 4:03 pm

Otwarciu aktualnej i jakże wyjątkowej wystawy - SMAK KOBIETY w Miejskim Domu Kultury w Świebodzicach - towarzyszyły gorąca atmosfera i niezapomniane doznania natury artystycznej.
Wernisaż, za sprawą niepowtarzalnych artystów pełnych pasji i talentu, odkrył przed nami smaki i zapachy kobiety ukryte w obrazach. Emerytowana nauczycielka plastyki - Irena Kędziora z pobliskiego Wałbrzycha - poprzez swoje kwieciste prace trafiła nie tylko do naszych oczu, ale sprawiła, że z malowanych kwiatów popłynęły zapachy. Natomiast Zbyszek Nowak - zjawiskowy artysta z pobliskiego Dobromierza - zachwycił smakiem kobiety, który zwiewnie unosił się z jego intrygujących i jakże tajemniczych obrazów.
Podziwianie prac naszych artystów wprawia w zachwyt, natomiast kontakt z nimi podczas wernisażu to prawdziwa przyjemność. Licznie przybyli goście oddawali się rozmowie i poszukiwali w pracach ponętnego smaku, który ponad efemerycznością pozostawił w nas mocne wrażenia. Mocy wrażeń dostarczył nam również koncert świebodzickiego chóru Akord, który uświetnił ten wieczór w przeddzień Święta Kobiet.
Dziękujemy wszystkim za tak niezapomnianą obecność. Natomiast artystom dziękujemy za możliwość obcowania ze smakiem i zapachem ich obrazów, ale przede wszystkim z nimi samymi. Wystawa potrwa jeszcze do 24 Marca - Zapraszamy do MDK Świebodzice !!!
 

Autor:

Czytaj więcej na: Wyjątkowa wystawa w Świebodzicach
Redakcja
 
Posty: 11514
Dołączenie: Śro Cze 17, 2009 12:34 pm

Powróć do KulturaKto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ
cron