Wybory zostały kupione?

Wybory, wybory samorządowe w Wałbrzychu i okolicach

Postprzez Redakcja Śro Lut 15, 2012 11:05 am

Już 20 lutego pierwsza rozprawa w sprawie korupcji wyborczej w Wałbrzychu. Na kupno głosów podczas wyborów samorządowych miano w sumie przeznaczyć 8 tysięcy złotych. Sprawa dotyczy kupowania głosów podczas wyborów samorządowych w listopadzie 2010 roku. Wśród oskarżonych jest były działacz PO i radny miejski Stefanosa E. oraz cztery inne osoby. Mieli oni kupować głosy, za które płacono alkoholem i drobnymi kwotami pieniędzy. W ten sposób przyczynić mieli się do wyboru kandydującego na prezydenta Piotra K.

Autor:

Czytaj więcej na: Wybory zostały kupione?
Redakcja

Dołączenie: Śro Cze 17, 2009 12:34 pm

Re: Wybory zostały kupione?

Postprzez Edek67y Pon Kwi 09, 2018 3:18 pm

Jeśli chcesz wynająć magazyn w województwie dolnośląskim to polecam wejść sobie na https://www.warehouses.pl/pl/magazyny/d ... lnoslaskie i zapoznać sie z ofertami, które się tam znajdują. Myśle, że nie jedna osoba zdecyduje się na jakiś magazyn z tej strony.
Edek67y

Dołączenie: Pon Kwi 09, 2018 2:55 pm

Postprzez sasus Czw Kwi 26, 2018 5:31 pm

mnie sie wydaje ze to sciema !
sasus

Dołączenie: Czw Kwi 26, 2018 3:36 pm

Postprzez paulinapaula Wto Maj 15, 2018 8:57 pm

jak się sprawa zakończyła?
paulinapaula

Dołączenie: Wto Maj 15, 2018 8:38 pm

Postprzez ZENO455 Pią Maj 18, 2018 5:24 pm

Polecam wejść sobie na prawnik Olsztyn www.radcaprawnyoz.pl i zapoznać się z ofertą tego prawnika. Myśle, że nie jedna osoba będzie chciała skorzystać z jego usług, ponieważ zna się na tym co robi dlatego warto wrócić na niego uwagę.
ZENO455

Dołączenie: Śro Maj 16, 2018 11:04 am

Postprzez dominik55 Pią Lip 27, 2018 6:32 am

Nigdy wybory po 1989 roku nie zostały kupione.To są tylko kłamstwa ludzi którzy przegrali wybory lub jej rodzina przegrała.
dominik55

Dołączenie: Pią Lip 27, 2018 6:29 am

Postprzez masara Pon Sie 20, 2018 12:41 pm

nie tylko ja tak uwazam ..
masara

Dołączenie: Pon Sie 20, 2018 12:10 pm

Postprzez Emil23 Wto Sie 28, 2018 12:24 pm

Myślicie, że kancelaria adwokacka warszawa rozwiążę moją sprawę? Szukam jakiegoś profesjonalisty, ale bez skutku. Może ktoś z Was miał jakąś sprawę rozwodową i może mi polecić dobrego adwokata?
Emil23

Dołączenie: Wto Sie 28, 2018 9:39 am

Postprzez Miami89 Sob Lis 17, 2018 11:26 pm

Edek67y napisał(a):Jeśli chcesz wynająć magazyn w województwie dolnośląskim to polecam wejść sobie na https://www.warehouses.pl/pl/magazyny/d ... lnoslaskie i zapoznać sie z ofertami, które się tam znajdują. Myśle, że nie jedna osoba zdecyduje się na jakiś magazyn z tej strony.

Natomiast mój szwagier teraz będzie budował halę magazynową z pomocą firmy http://depenbrock.pl/oferta/projektowan ... gazynowych . Bo jest to dużo bardziej opłacalne. Bardzo dobre opinie o nich krążą, dlatego zdecydował się właśnie na nich. No i już póki co jest zadowolony przykładowo ze stworzonego proejktu przez nich. Ciekawe jak przebiegną dalesze prace
Miami89

Dołączenie: Pią Maj 04, 2018 6:52 pm

Postprzez dionizy_euro Wto Mar 19, 2019 10:18 pm

W odpowiedzi na rozwijający się wątek o wynajmie/budowie magazynów - chciałem zapytać czy ktoś miał doświadczenie z http://solidhale.pl/, firma wygląda na solidnego partnera. Widać że realizuje każdy etap inwestycji i ma ciekawe realizację. Jestem ciekaw Waszej opinii i wymiany doświadczeń w budowie takich obiektów.
dionizy_euro

Dołączenie: Wto Mar 19, 2019 10:14 pm

Następna

Powróć do Wybory

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ