Wałbrzych na targach Turystycznych

Turystyka, atrakcje turystyczne w Wałbrzychu i okolicach - Głuszyca, Jedlina-Zdrój

Postprzez Redakcja Sob Mar 05, 2011 7:32 pm

Od 9 do 13 marca Wałbrzych będzie promować się na Międzynarodowych Targach Turystycznych ITB w Berlinie. Jest to największa i najważniejsza impreza turystyczna - w ubiegłym roku targi zwiedziło ok. 170 000 gości z całego świata. Wyjazd organizowany jest w ramach projektu "Promocje turystyki rowerowej i tras MTB w Górach Wałbrzyskich" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.
Podczas targów turyści będą mogli zapoznać się m.in. z ofertą turystyczną dotyczącą wałbrzyskich tras rowerowych oraz otrzymać gadżety rowerowe. Ponadto prezentowane będą wydawnictwa skierowane do różnych grup odbiorców, zawierające informacje na temat zamku Książ jak i samego Wałbrzycha. Wszystkie materiały przygotowane są w wersji niemieckiej oraz angielskiej. Warto również wspomnieć, że w tym roku Polska jest Krajem Partnerskim tych najbardziej prestiżowych targów turystycznych świata.
Oprócz promocji w Niemczech, w marcu Wałbrzych będzie dwa razy gościł w Czechach - na turystycznych targach "Infotour i Cykloturystyka" w Hradcu Kralove, na koooperacyjnych targach czeskich i polskich firm oraz organizacji z dziedziny ruchu turystycznego w ZOO Dvur Kralove

Autor:

Czytaj więcej na: Wałbrzych na targach Turystycznych
Redakcja
 
Posty: 11514
Dołączenie: Śro Cze 17, 2009 12:34 pm

Powróć do TurystykaKto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ
cron