Uroczyste wręczenie promes dla samorządów

Urząd Miejski w Wałbrzychu, Świebodzicach, Świdnicy i okolicach

Postprzez Redakcja Pią Lip 21, 2017 9:49 am

W dniu 14 lipca 2017 r. w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu odbyło się uroczyste spotkanie, na którym Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak przekazał promesy na realizację zadań mających na celu zapobieganie i usuwanie skutków klęsk żywiołowych wydane przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Na spotkaniu obecna była również Minister Elżbieta Witek, która podkreśliła, że wniosków złożonych przez samorządy jest tak dużo, że z uwagi na ograniczone możliwości finansowe dofinansowanie może otrzymać jedynie część samorządów. Promesy MSWiA otrzymały dzisiaj 22 gminy i 3 powiaty. Największe dofinansowanie wśród powiatów i jedno z największych ze wszystkich samorządów otrzymał Powiat Wałbrzyski. Odbierający promesę Starosta Wałbrzyski Jacek Cichura powiedział: ”Kolejny już raz Powiat Wałbrzyski otrzymał jedno z najwyższych dofinansowań z czego jestem bardzo dumny.

Autor: 30minut.pl

Czytaj więcej na: Uroczyste wręczenie promes dla samorządów
Redakcja

Dołączenie: Śro Cze 17, 2009 12:34 pm

Re: Uroczyste wręczenie promes dla samorządów

Postprzez molo90 Pon Sie 07, 2017 9:20 am

Ja również jestem dumna i zadowolona, że miasto bedzie mogło dokonać kolejnych inwestycji.
Czekamy na dalszy remont dróg i inwestycje w miasto.
Pani minister Witek zrobila na mieszkancach duze wrazenie swoim wystapieniem, serdecznie ja pozdrawiam!
Ludzie zawsze mają swoja tajemnice. Chodzi tylko o to, żeby je odgadnąć.
molo90

Dołączenie: Pon Sie 07, 2017 9:16 am
Miejscowość: Tarnobrzeg

Powróć do Urząd Miejski

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ