Solidne pokrycia dachowe

Sprawy mieszkaniowe, lokalowe, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie w Wałbrzychu i nie tylko.

Postprzez Redakcja Pon Kwi 13, 2015 1:25 pm

- Jedną z najlepszych metod pokrycia dachu jest dachówka ceramiczna lub betonowa. Nie zawsze jednak mogą być one stosowane ze względu na kąt nachylenia. Koszt wykonania dachu to wydatki przeznaczone na konstrukcję, izolację, pokrycie a także robociznę– mówi Jakub Ruchała z firmy Dach - Majster w Jedlinie - Zdroju.

Autor: 30minut.pl

Czytaj więcej na: Solidne pokrycia dachowe
Redakcja

Dołączenie: Śro Cze 17, 2009 12:34 pm

Re: Solidne pokrycia dachowe

Postprzez tomasz2266 Sob Wrz 15, 2018 6:39 am

Najlepsza na pewno jest dachówka betonowa według mnie.Tak zawsze wybierałem na moich domach i nigdy tej decyzji nie żałowałem.
tomasz2266

Dołączenie: Sob Wrz 15, 2018 6:33 am

Postprzez misi3k Pią Sty 11, 2019 12:31 pm

hej,
ja robiłem niedawno remont domu, poszło mi dużo pieniędzy na ten wydatek...
mam trochę nieuregulowanych płatności i zadłużeń, ostatnio trafiłem na http://us-siemiatycze.pl/czy-komornik-m ... tku-z-pit/ i się boje, że nie dostane zwrotu z podatku... czy ktoś was już miał taką sytuacje?
misi3k

Dołączenie: Śro Gru 07, 2016 11:59 am

Postprzez MonikaU Sob Kwi 27, 2019 6:31 pm

Ja kiedyś miałam okazję skorzystać z tego typu firmy i muszę powiedzieć, że byłam zaskoczona z kilku powodów. Jednym z nich było to, że mogłam zapłacić poprzez przelewy natychmiastowe https://www.cashbill.pl/platnosci/natychmiastowe/ które moim zdaniem są bardzo fajnym i szybkim rozwiązaniem na zrealizowanie płatności.
MonikaU

Dołączenie: Nie Paź 21, 2018 7:09 pm

Postprzez dominik332w Wto Lip 23, 2019 8:52 am

Dla mnie pokrycie dachowe zawsze jest bardzo ważne.Takim już jestem człowiekiem.
dominik332w

Dołączenie: Wto Lip 23, 2019 8:45 am

Powróć do Twój poradnik domowy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ