Regiony agroturystyczne

Agroturystyka, gospodarstwa agroturystyczne w Wałbrzychu i okolicach

Postprzez Redakcja Pon Sie 11, 2014 10:24 am

Nasz kraj ma wiele walorów turystycznych. Polska to przepiękne zakątki w różnych rejonów. Są to miejsca historyczne bądź posiadające wspaniałe okolice. Weźmy na przykład wybrzeże Bałtyku. Powstało tutaj wiele ośrodków wczasowych i gospodarstw agroturystycznych. Te drugie oferują świeże ryby i napoje regionalne, w postaci piwa warzonego w miejscowych browarach, inne polecają sery kaszubskie i tradycyjne dania. W rejonie Mazur znajdziemy gospodarstwa agroturystyczne oferujące nie tylko świeże ryby słodkowodne, ale także wczasy na łódkach i kajakach z miejscowymi atrakcjami.

Autor:

Czytaj więcej na: Regiony agroturystyczne
Redakcja

Dołączenie: Śro Cze 17, 2009 12:34 pm

Re: Regiony agroturystyczne

Postprzez pepitek Sob Lip 18, 2015 12:07 pm

Ciężko się nie zgodzić, że Polska to piękny kraj mający dużo do zaoferowania. Moim zdaniem jednak często jest ciężko przebrnąć przez "biurokratyczne" formalności, a urzędy raczej nie wychodzą nam naprzeciw. Mam tu na myśli często długie i żmudne przeprawy formalno - prawne, które (bardzo często) nie przynoszą rezultatów, a ciągną się miesiącami (przykłady znajomych choćby jeśli chodzi o uzyskanie pozwolenia na budowę).

Sam się zastanawiam nad postawieniem czegoś takiego http://fabrykareklamy.pro/produkcja/druk-wielkoformatowy-lodz-wydruki-banerow-i-billboardow/ przed działką. Nie wiem jednak czy trzeba na coś takiego mieć zgodę z jakiegoś urzędu? A jeśli tak to z jakiego? i jak dokładnie trzeba postępować w tym przypadku (co i gdzie złożyć, ile trzeba czekać etc.)? Będę wdzięczny za odpowiedź.
pepitek

Dołączenie: Wto Mar 10, 2015 12:41 pm

Postprzez luzer Śro Mar 02, 2016 5:18 pm

Fajny artykuł. Ja polecam agroturystyka na kaszubach. Kaszuby to świetne miejsce do wypoczynku. Jeśli planujecie urlop to warto tam poszukać ;)
luzer

Dołączenie: Śro Lut 24, 2016 7:01 pm

Postprzez Miczurin Wto Maj 31, 2016 11:43 am

Mi się podoba ogólnie Podbeskidzie. Byłem tam ostatnio z sprawą pracy jaką znalazłem tutaj: ogłoszenia pracy. Góry, jezioro, lasy, miasto. Wszystko "w kupie" - piękne miejsce.
Miczurin

Dołączenie: Wto Maj 31, 2016 11:39 am

Postprzez Miczurin Pią Paź 21, 2016 9:31 am

A znacie może szampon www.hedrin.pl? Tak przy okazji spytam.
Miczurin

Postprzez horriaccy Czw Paź 27, 2016 8:25 am

Wątek idealny aby zapytać o szampon, naprawde.
horriaccy

Dołączenie: Śro Paź 26, 2016 9:52 am

Postprzez mathiass9 Nie Paź 30, 2016 9:59 pm

Dosłownie brakuje mi słów.
mathiass9

Dołączenie: Nie Paź 30, 2016 7:48 pm

Postprzez mannchutdd Czw Lis 17, 2016 8:48 am

Hahha :D no kolega bardzo zaskoczył, nikt się nie spodziewał że o to zapyta :D
mannchutdd

Dołączenie: Nie Lis 13, 2016 5:55 pm

Postprzez dociu Pon Gru 05, 2016 8:06 am

Polecam Polskę północną. Jest tak wiele ośrodków agroturystycznych, w których można bardzo miło spędzić czas :) Przykładem może być woj. warmińsko-mazurskie.
Zażywam tabletki na łupież pstry od kilku miesięcy i efekty są fantastyczne!
dociu

Dołączenie: Czw Gru 01, 2016 11:21 am
Miejscowość: Wałbrzych

Postprzez Miczurin Śro Gru 21, 2016 8:29 am

Image
Miczurin

Następna

Powróć do Agroturystyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ