Prezydent Świdnicy złożył ślubowanie

Wybory, wybory samorządowe w Wałbrzychu i okolicach

Postprzez Redakcja Śro Gru 15, 2010 8:16 pm

O oczekiwaniach, wyzwaniach i znaczeniu Świdnicy mówił po zaprzysiężeniu Wojciech Murdzek, prezydent Świdnicy. Prezydent Murdzek składał ślubowanie już po raz trzeci.

Uroczystość zaprzysiężenia była głównym punktem sesji Rady Miejskiej w Świdnicy we wtorek, 14 grudnia.
– Jestem przejęty słowami zawartymi w ślubowaniu, mimo że wypowiadam je już po raz trzeci. Zdaję sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka na mnie ciąży. Liczę na pomoc, dobrą współpracę, bo przecież wyniki dobre dla Świdnicy osiągamy pracując razem, zespołowo – mówił Wojciech Murdzek i dodawał. – Podejmuję to zobowiązanie dla pomyślności mieszkańców. Dobry wizerunek miasta, wiele nowych rozwiązań oraz inwestycji pomaga w normalnym funkcjonowaniu i życiu mieszkańców. Świdnica wybija się coraz bardziej i zyskuje na znaczeniu nie tylko w regionie, ale jest też miastem coraz bardziej znanym w skali Polski. Dla miasta blisko 60-tysięcznego to wysokie osiągnięcie. Świdniczanie dostrzegają, że zmiany idą w dobrym kierunku, a dla mnie to oznacza, że zwiększają się również wymagania i oczekiwania. Potrzeba nowych miejsc pracy została w sporej mierze zaspokojona, ale teraz wracają pytania o czas wolny, ofertę kulturalną.

Autor:

Czytaj więcej na: Prezydent Świdnicy złożył ślubowanie
Redakcja

Dołączenie: Śro Cze 17, 2009 12:34 pm

Powróć do Wybory

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ