Prezentacja multimedialna Alka Ziółkowskiego w OSK

Turystyka, atrakcje turystyczne w Wałbrzychu i okolicach - Głuszyca, Jedlina-Zdrój

Postprzez Redakcja Wto Lut 08, 2011 11:05 pm

Zapraszamy do OSK w dniu 9 lutego o godz. 17:00 na prezentację multimedialną Alka Ziółkowskiego; "W gronie przyjaciół przemierzyłem tysiące kilometrów, odwiedzając i fotografując najpiękniejsze miejsca Stanów Zjednoczonych Ameryki.
Realizując swoje pasje, czyli wędrówkę i fotografię, starałem się utrwalić różnorodność pejzaży, zjawisk i zaskakujących zdarzeń, z którymi się zetknąłem. Przygotowana prezentacja nie jest jedynie zbiorem zdjęć, ale przede wszystkim specyficznym zapisem zachwytów, przeżyć i wzruszeń. Nie mogąc ich opisać, zarejestrowałem je obiektywem aparatu".
Prezentacji towarzyszyła będzie wystawa prac malarskich Łucji Topolewskiej i grafik Bronisława Śliwowskiego.

Współorganizatorem wydarzenia jest Wałbrzyski Klub Wędrowców Oddziału Ziemi Wałbrzyskiej PTTK.

Autor:

Czytaj więcej na: Prezentacja multimedialna Alka Ziółkowskiego w OSK
Redakcja

Dołączenie: Śro Cze 17, 2009 12:34 pm

Powróć do Turystyka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ