Płatne referendum?

Wybory, wybory samorządowe w Wałbrzychu i okolicach

Postprzez Redakcja Czw Lip 19, 2012 8:46 am

- Wydaje mi się, że ta grupa rajców, która optowała za referendum powinna ponieść część kosztów związanych z jego przeprowadzeniem. Nawet gdyby nie były to pieniądze zwrócone do kasy miejskiej, a na jakiś zbożny cel - powiedziała przewodnicząca rady miejskiej Maria Romańska komentując wyniki wyborów. Przeprowadzenie referendum kosztowało gminę ponad sto tysięcy złotych. Jego organizacja odbyła się zgodnie z prawem. Grupa mieszkańców spełniła wszystkie formalne wnioski. Zebrała podpisy, poinformowała komisarza wyborczego itd. itp. Teraz rządzący sugerują, że po porażce radni, którzy chcieli referendum powinni ponieść część kosztów. - Wydaje mi się, że ta grupa rajców, która optowała za referendum powinna ponieść część kosztów związanych z jego przeprowadzeniem.

Autor:

Czytaj więcej na: Płatne referendum?
Redakcja

Dołączenie: Śro Cze 17, 2009 12:34 pm

Re: Płatne referendum?

Postprzez erkaso Pon Mar 05, 2018 6:21 pm

szkoda a powinno byc darmowe !
erkaso

Dołączenie: Pon Mar 05, 2018 5:56 pm

Re: Płatne referendum?

Postprzez ZENertykoWICZ Śro Sie 07, 2019 7:56 am

No niestety jeśli chce się coś przeprowadzić na własną rękę to trzeba się liczyć z tym, że koszty będzie trzeba ponieść samemu. Wydaje mi się, że jest to całkiem logiczne, prawda? :)
ZENertykoWICZ

Dołączenie: Śro Sie 07, 2019 7:55 am

Powróć do Wybory

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ