Ostanie chwilą przed wałbrzyskim festiwalem PrzeWAŁka

Imprezy kulturalne, wystawy, teatr, filharmonia, muzeum w Wałbrzychu i okolicach

Postprzez Redakcja Czw Mar 24, 2011 10:09 pm

Bilety na tegoroczną „PrzeWAŁkę” można już nabyć w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury (ul. Andersa 185, ul. Broniewskiego 65a) oraz od piątku, 25 marca w Hotelu „Maria”. Można również zakupić bilety przez internet, w tym celu prosimy o kontakt mailowy: marketing@wok.walbrzych.pl. Karnet dwudniowy kosztuje 110 złotych, bilet jednodniowy 80 złotych. Ilość miejsc jest ograniczona. Prosimy o szybką rezerwację.
XIII Ogólnopolska Giełda Kabaretowa „PrzeWAŁka” już 13 i 14 maja. Epidemia Śmiechu wybuchnie w Hotelu Maria w Wałbrzychu.

Organizator PrzeWAŁki gwarantuje 10 godzin znakomitej zabawy w towarzystwie kabaretów, które będą zabiegać o tytuł najlepszego. Wystąpią również nasi goście: Kabaret Paranienormalni, Grupa Rafała Kmity z wyrobem kabaretopodobnym, Kabaret Chyba (zwycięzca ubiegłorocznej PrzeWAŁki).

*****

UWAGA! TYLKO DO 31 MARCA!

Zapraszamy grupy kabaretowe do wzięcia udziału w PrzeWAŁce. Na przeWAŁkową scenę zaprosimy kabarety, które prześlą na nasz adres (Wałbrzyski Ośrodek Kultury, ul. Andersa 185, 58-304 Wałbrzych) swój program wraz z kartą zgłoszeń do 31 marca 2011 roku i przekonają nas, że to właśnie one rozśmieszą lekarzy i pacjentów podczas dwudniowej terapii śmiechem. Regulamin i karta zgłoszeń na stronie przewalka.pl.

Autor:

Czytaj więcej na: Ostanie chwilą przed wałbrzyskim festiwalem PrzeWAŁka
Redakcja
 
Posty: 11514
Dołączenie: Śro Cze 17, 2009 12:34 pm

Powróć do KulturaKto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ
cron