Nowe kierunki

Edukacja, sprawy i akcje edukacyjne w Wałbrzychu i okolicach

Postprzez Redakcja Pon Kwi 13, 2015 1:09 pm

W związku z ogłoszeniem przez MEN roku szkolnego 2014/2015 rokiem zawodowc

Czytaj więcej na: Nowe kierunki
Redakcja

Dołączenie: Śro Cze 17, 2009 12:34 pm

Re: Nowe kierunki

Postprzez pepitek Sob Lut 06, 2016 9:44 pm

A myślicie, że warto zainwestować w studia podyplomowe? Jestem po magisterce i się zastanawiam i tak się waham w sumie - czy warto? A jeśli warto to gdzie? Chciałbym trochę zwiększyć swoje szanse na rynku pracy, ale po moim kierunku jest ciężko z pracą, zresztą chyba nie tylko po moim. Robiłem wyłącznie zawodowe szkolenia (takie z pracy), nic ponadto, widzę jednak, że nie zyskują sobie one zbyt dużego zainteresowania u potencjalnych pracodawców, dlatego pomysł ze studiami podyplomowymi, ich ranga jest jednak większa, ale przede wszystkim chce się nadal rozwijać i stąd pomysł. Nie jest tak, że studia zrobią cokolwiek za nas, wiem to, potrzebna jest determinacja i plan na siebie. Planuję na razie dosyć ambitny kierunek, mianowicie -> prawo w biznesie. Czy gdzieś w naszej okolicy można coś takiego studiować?
pepitek

Dołączenie: Wto Mar 10, 2015 12:41 pm

Postprzez meff Śro Maj 04, 2016 12:27 pm

Ciekawie to wygląda, szczególnie technik leśnik.
meff

Dołączenie: Śro Maj 04, 2016 12:24 pm

Postprzez goska96 Pon Maj 23, 2016 3:41 pm

pepitek, ja myślę, że studia podyplomowe to super sprawa. Ja kończyłam podyplomówkę z social media na http://www.zpsb.pl/studia-podyplomowe/ i jestem mega zadowolona:):) Dzisiaj studia podyplomowe są niekiedy dużo ciekawsze niż magisterki, bo odnoszą się do bardzo wąskich specjalizacji, przez co są interesujące dla pracodawców:) A jeżeli nie podyplomówki to warto spróbować z kursami;)
goska96

Dołączenie: Wto Lip 14, 2015 1:07 pm

Postprzez malwina Pią Paź 14, 2016 4:02 pm

Według mnie warto się rozwijać, studia podyplomowe są super sprawą. Typowo specjalistyczne i jest duży wybór kierunków:)
Problem ze stopami? Znajdź gabinet podologiczny na Podolodzy.pl
malwina

Dołączenie: Pią Paź 14, 2016 3:56 pm

Postprzez klemmens Wto Paź 25, 2016 10:16 am

Dokładnie, ale takie studia to z drugiej strony strata czasu.
klemmens

Dołączenie: Pon Paź 17, 2016 12:58 pm

Postprzez horriaccy Czw Paź 27, 2016 8:25 am

Dlaczego strata czasu? Zawsze wykształcenie.
horriaccy

Dołączenie: Śro Paź 26, 2016 9:52 am

Postprzez januskitt Wto Lis 15, 2016 7:48 pm

Witam,
To będzie małe zaproszenie o charakterze społecznym. Zakładam, że nikt nie poczuje się nim urażony – choć to może temat trochę inny niż zwykłe dyskusje na forum.
Mianowicie fundacja Training Projects, w której pracuję zaprasza każdego zainteresowanego do kolejnej rundy akcji „HRowcy Dzieciom”. Jeśli w ramach działań społecznych w swojej firmie wspierasz domy dziecka – możesz jako rekompensatę wygrać bezpłatne szkolenia dla swojej firmy. Udział w zajęciach w 100% sponsoruje nasza fundacja. W naszym serwisie www zasady uczestnictwa : http://www.szkolenia-integracyjne.pl/HRdzieciom
W poprzednich latach kursy wygrały m.in. Mostostal Zabrze, SKC HAAS, Conbelts. Sympatyczne było to, że opisywano niesamowicie różnorodne akcje na rzecz dzieci: od przedstawień teatralnych przez wycieczki i zielone szkoły po programy artystyczne i kulturowe. Nie tylko dotacje na konto domu dziecka.
Jeżeli ktoś nie zdąży przesłać swojej kandydatury w tegorocznej rundzie akcji, zapraszamy na kolejne. Rekrutacja odbywa się każdej jesieni.
Z pozdrowieniami,
Rafal
PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako spamu – chodzi o akcję charytatywną dla stowarzyszeń i fundacji.
januskitt

Dołączenie: Śro Wrz 28, 2016 6:22 pm

Postprzez mar3k Sob Gru 03, 2016 6:22 pm

W dzisiejszych czasach coraz wiecej roznego rodzaju kierunkow. Niestety wiekszosc z nich nie jest wlasciwie praktyczna i czesto po niej znalezc jakas prace. Ja postawilem na studia zwiazane z ekonomia, jak wiadomo w tym zawodzie zawsze bedzie jakies zajecie. Dodatkowo zastanawiam sie nad zalozeniem jakiegos biznesu, tylko nie wydaje mi sie ze jestem na to gotow. Mam pewne braki i musze isc gdzies dalej w celu zdobycia wiedzy. Niestety u nas w okolicy nie ma zadnej uczelni spelniajacej tego typu wymagan i zamierzam isc na Studia MBA Gdańsk - http://studiamba.wsb.pl/oferta-studiow/gdansk/korzysci gdzie mam znajomych wiec nie bedzie problemu z zakwaterowaniem. Napiszcie co uwazacie o takim rowiazaniu. Moze ktos na forum jest po tego typu studiach i napisze ile praktycznie one mu daly w prowadzeniu wlasnego biznesu. Pozdrawiam
mar3k

Dołączenie: Śro Cze 29, 2016 10:02 pm

Postprzez dociu Pon Gru 05, 2016 8:08 am

Technik leśnik to ciekawy zawód :D Polecam studia podyplomowe ale takie, które dadzą nam satysfakcję i rozwój zawodowy.
Zażywam tabletki na łupież pstry od kilku miesięcy i efekty są fantastyczne!
dociu

Dołączenie: Czw Gru 01, 2016 11:21 am
Miejscowość: Wałbrzych

Następna

Powróć do Edukacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Mapa strony

motoryzacja - hotel karpacz - maszyny cnc - tapety ścienne - odśnieżanie wałbrzych - zamek Książ